Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προ διωρου καταθεση στο Ιωαννινων 3 κατω στην Αννα.Η Αννα ειναι ενα Ρωσικο μιλφακι πολυ καβλιαρικο.Ειναι σχετικα κοντη με υπεροχες φυσικες βυζαρες,ωραιο προσωπο και λογω εποχης πολυ ωραιο μαυρισμα με τα χαρακτηριστικα σημαδια του ηλιου στα βυζια και στο μπικινι λογο του μαγιο.Πολυ καβλιαρα.Εδωσα το μπλε και μπηκα στο δωματιο.Το στουντελακι αυτο αν και αναβαθμισμενο δεν ειναι ιδιας ποιοτητας οπως το Ιωαννινων 5 σε χωρους αλλα ειναι πολυ καθαρο και κανεις τη δουλεια σου μια χαρα.Οσων αφορα τις υπηρεσιες της κοπελας ανακοινωθηκε ελ.πιασηματα,69,ολες οι στασεις,ελ.στοματικο νομιζω Χμμμ; κλπ.Μπηκα λοιπον στο δωματιο και αφου γδυθηκα αραξα στο κρεβατι να την περιμενω.Υστερα απο κανα 5λεπτο ηρθε φιλικη και προσχαρη.Ηρθε στο κρεβατι και ορμηξε κατευθειαν στις μπαλλες οπου με μεγαλη μαεστρια τις εγλυφε-καταβροχθηζε ενω στη συνεχεια εγλυψε και τον κορμο αργα και αισθησιακα καθως και αλλα σημεια του σωματος μου.Εκανε και κατι σαν ισπανικο με τις βυζαρες τις.Αφου επαιξε καποια λεπτα με την γλωσσα της εν τελη μου εβαλε καποτα για το στοματικο.Εχω την εντυπωση οτι ανακοινωθηκε ελευθερο στο σαλονι παντως δεν με ρωτησε αν θελω η οχι.Τεσπα κακο για την καβλα μας αλλα καλο για την υγεια μας οποτε πατσι.Και το τσιμπουκι της καλο και για αρκετη ωρα χωρις βιασυνες.Καποια στιγμη την εκοψα και πηγε να στηθει στα τεσσερα αλλα εγω την εβαλα ιεραποστολο καθως ηθελα να βλεπω και να γλυφω αυτες τις βυζαρες.Ετσι αφου εισηλθα μεσα της αρχισα το πιστονιασμα με εκατερωθεν φιλια και γλυψιματα στα σωματα μας ,δαγκωματακια ,δαχτυλα στο στομα της κλπ.Διεκρινα οτι θα μπορουσα ευκολα να παρω και γλωσσοφιλα αλλα δεν τα κυνηγαω οποτε τα αφησα για τον επομενο.Μεσα σε αυτο το σκηνικο καβλας την σφυροκοπησα μεχρι το τελος.Δεν εφυγε αμεσως ειχαμε λιγο σοσιαλ παροτι περιμενε συναγωνιστης στο σαλονι.Γενικα δεν εχει θεμα με το χρονο απο οτι καταλαβα και αυτο ειναι θετικο.
Συνοπτικα μια πολυ προσχαρη και καβλιαρα Ρωσιδα μιλφ αξια της φημης τους την οποια και προτεινω ανεπιφυλακτα για τουλαχιστον μια φορα...Αυτα...
















Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, sapiosexual και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού