Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Call-Girls 25210
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως τα λένε οι συνάδελφοι, δεν θα κουράσω, απλά επιβεβαιώνω. Τσαχπίνικο κοριτσάκι, ευδιάθετο και πρόθυμο.

Σωματάκι καταπληκτικό: σφιχτό, νεανικό, λεπτό αλλά αρκετά θηλυκό.Την έγλειψα με την ψυχή μου και φαίνεται να της άρεσε. Όταν έκανα να αποσύρω τη γλώσσα μου μετά από κανένα 15', μου είπε "λίγο ακόμα μωρό μου" και με κατακαύλωσε καθότι είμαι γλειφομουνάκιας.

Επίσης ως ποδολάγνος οφείλω να τονίσω στους φίλους που μοιραζόμαστε το ίδιο φετίχ ότι τα δακτυλάκια των ποδιών της είναι φτιαγμένα για στόματα...Τέλεια, καλοσχηματισμένα και μακρυά (παρόλο που δεν είναι ιδιαίτερα ψηλή).

Φοβερή στα τέσσερα, εξαίσια καλοσχηματισμένο κωλαράκι.Highlight που αποδεικνύει την τεχνική της κατάρτιση ήταν η ακόλουθη στάση: ανέβηκε από πάνω και χρησιμοποιώντας τη λεκάνη της επιδέξια βύθιζε γρήγορα το πέος μέσα στο ξυρισμένο μουνάκι της μέχρι λίγο πιο κάτω από ψωλοκέφαλο, μετα γρήγορα πάνω και έπειτα γρήγορα πάλι κάτω. Μου έδινε την αίσθηση σαν να με μαλακίζει, αλλά με το μούνακι της, αντί για το χέρι της. Μου άρεσε!

Το στοματικό της επίσης πολύ καλό με deepthroat και παιχνιδίσματα γλώσσας. Το τέλος ήρθε με 69 (για μια τελευταία γεύση από αυτό το θεσπέσιο μουνάκι) και με τον καρπό των προσπαθειών της να καταλήγει όλος μέσα στο φιλόξενο και λαίμαργο στοματάκι της.

Μοναδικό ερωτηματικό τα φιλιά, που υπήρξαν μεν αλλά χωρίς γλώσσα. Αν και οι συναγωνιστές έγραφαν για φιλί "βαθύ με γλώσσα", είχα προσέξει ότι στις υπηρεσίες της αναγράφει σκέτο φιλιά (όχι με γλώσσα). Επομένως δεν πίεσα για κάτι μιας και μου αρέσει να να μην ζορίζονται τα κορίτσια. Overall πολύ πολύ ωραία. Εύχομαι ένα καλό γαμηστικό καλοκαίρι.

υ.γ.: έκανε και καλό promotion στο duo που κάνει με την "κολλητή" της την Nelly. Με ψήνει για να πω την αλήθεια, αρκεί να βρω την ευκαιρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
eridon1877
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.415
Πόντοι:
5.866
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, fouxter, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2017
Ωραία κριτική μαν...to the point!!Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1