Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561123
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η μικρή με καύλωνε από τις φωτογραφίες εδώ κ λίγο καιρό...Την περίμενα στο σαλόνι και όταν κατέβηκε δεν το σκέφτηκα πολύ...
Γύρω στο 1,65(χωρίς τακούνια),με ωραίο κορμάκι, πρόσωπο όμορφο και βασικά "απείραχτο",κωλαράκι ολοστρόγγυλο και δυο βυζακια που ευτύχως το μικρό δεν σκέφτεται να τα φουσκώσει για κανένα λόγο και που προσωπικά θα μπορούσα να τα γλείφω και να πιπίλαω για ώρες...Γλώσσα
.... Το δωμάτιο καθαρό και για να μην λέω πολλά νομίζω σε τόπ επίπεδο από πολλά αλλά "στουντιος"....
Απαραίτητο ντούς και στο 15' μπαίνει η μικρή φορώντας ένα αρκετά σεξυ μαυρο σετ εσώρουχα ... όσο πρέπει άνετη και κοινωνική είπαμε δυο τρία πράγματα ενώ ταυτόχρονα χάϊδευε αργά και ερεθιστικά τον Διαμαντή ο οποίος δεν άργησε να πάρει τ'απάνω του...
Στην συνέχεια το πιπίνι μου πήρε πραγματικά μια ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΡΑ...(όσο και να θέλω να το πω πιό κομψά δεν γινεται) ενώ ταυτόχρονα η γλώσσα μου ακούραστα έγλειφε το μικρό και πραγματικά όμορφο μουνάκι της...
Η συνέχεια ήταν εξίσου καλή με πολλές αλλαγές και πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της...Τελείωμα στα τέσσερα με ωραία αισθηση... Με ένα βλέμμα τόσο πονηρό όσο να με κάνει να πω "θα τα ξαναπούμε μικρή"...με αποχαιρέτησε...
Κάπως έτσι ένα βαρετό,καυτό Κυριακάτικο μεσημέρι πέρασα απρόσμενα καλά με το φοβερό πιπίνι που λέγεται Katy...
Καλή συνέχεια σε ολους....Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Katу
Υπηρεσίες
fidaki o diamantis
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
77
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Beowulf, Qweeerty, Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού