Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119198
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα κατάλαβα γιατί η Κυριακή δεν αποτελεί καλή επιλογή για ''εξόρμηση΄΄. Είχα αποφασίσει εξ αρχής να κινήθώ περιμετρικά της αγαπημένης μου 3ης Σεπτεμβρίου. Είπα έτσι για την τιμή των όπλων να ξεκινήσω από Μάρνης 36 μπας και ....άλλα είχα την πρώτη από τις πολλές σημερινές αποτυχίες. Όσο και να προσπάθησα δεν μου άνοιξαν, έτσι συνέχισα για Μάρνης 28.... Με την πρώτη μου άνοιξαν αλλά ανακάλυψα 1. ότι δεν λειτουργεί το ασανσέρ και 2. αφού αποφάσισα να αρχίσω τον ανήφορο έως τον 5ο ότι δεν λειτουργεί κανένα φως , για την ακρίβεια είχε μηδενικό φωτισμό. Με ψαχουλευτικές έφτασα μέχρι τον 1ο όποτε και είπα να εγκαταλείψω (είναι αρκετά αγριευτικό το εν λόγω κτήριο).Το αστείο ήταν ότι ενω έβγαινα απο το κτήριο εξακολουθούσαν να μου ανοίγουν απο το θυροτηλέφωνο... Συνέχισα για 3ης Σεπτεμβρίου 59 χωρίς αποτέλεσμα, έπειτα 3ης Σεπτ 83 όπου δεν άνοιξαν κ τέλος στο Ρεικι (3Σεπ 119) που και πάλι έφαγα τα μούτρα μου. Τελικά αποφάσισα ότι λόγω μέρας οι μοναδικές επιλογές θα ήταν Φραντζή ή Συγγρού. Κατέληξα Φραντζή 4. Αφού μου άνοιξαν (κόντεψα να βουρκώσω !!) μου ανακοινώθηκε για 2 κοπέλες: Νικολ και Ζέτα. Επέλεξα την Ξανθιά Ζέτα απο Σερβία σε πρόγραμμα για 45 λεπτά με 70€. Ώριμη με ελαφρώς σπασμένο πρόσωπο αλλά ωραίο σώμα. Στο δωμάτιο απομυθοποιήθηκε κάπως αφού ούτε τόσο ψηλή ήταν χωρίς τους κοθορνους που φορούσε, και αρκετά χαλαρωμένο στήθος είχε, αλλά και λιγότερο εντυπωσιακή στο πρόσωπο, και στο σώμα γεμάτο ελιές. Στο μασάζ αρχικά με φόβησε ότι θα ήταν απο τις χειρότερες επιλογές καθώς για ένα δεκάλεπτο δέχτηκα ενα απλό πασάλειμμα. Όταν όμως επεκτάθηκε απο μέση και κάτω άρχισε να γίνεται αρκετά καλή. Ειδικά αφού ανέβηκε απο πάνω και ξεκίνησε το βυσομασάζ...Πολύ καλή πίπα και περιποίηση γύρω περιοχής. Έδειξε να απολαμβάνει το γλειφομούνι (εδώ ενστάσεις για κάποιες οσμές) και μετα αφού δεν άντεχα άλλο της ζήτησα να γυρίσει στα 4 όπου και ...κατέθεσα. Σε γενικές γραμμές συμπαθητικά , αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Ο χώρος σε καμιά περπίπτωση δεν είναι ανακαινισμένος...
ΥΓ Ποτέ ξανά Κυριακή.....
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζέτα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού