Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση σε high lux hotel 2η συναντηση με τη Μαριλου.. Θα μοιραστω την εμπειρια μου πιο πολυ καθότι απ τις κριτικες υπαρχει πληρη εικονα. Μπαινει η καυλα αφηνει πραγματα, εγω με τη πετσετα. Παω να τη φιλισω και ενεδωσε σιγα σιγα καθοτι της εκανα σχετικα γρηγορα το πεσιμο. Ωραια γλωσσοφιλα με αλληλοχουφτωματα. Παει μπανιο ετοιμαζετε εγω ετοιμοπολεμος οπως παντα. Βγαινει ξεκιναμε ακριβως οπως το αφησαμε, τη ξαπλωνω και αρχιζω να γλυφω τη πεντανοστιμη-τρυφερη μουνα της, δαχτυλακια και στις 2 τρυπουλες με το μωρο μουσκεμα να αναστενάζει απο καυλα. Ανεβαίνω φοραμε καποτα γρηγορα της το χωνω και αφου τη πιανω απ το λαιμο σφιχτα και ταυτοχρονα παιζουν οι γλωσσες μας ξεκιναω τη γαμαω πολυυυ δυνατα καθοτι γυμνασμενοι και οι δυο χτυπιομασταν αγρια. Το τελος δεν αργησε, εχυνα και συνεχιζα να γαμαω αφου βγαζαμε επιφωνηματα καυλας και οι δυο. Βγαινω και ξαπλωνω διπλα της λαχανιασμενος, παιρνω μια πετσετα και σκουπιζω τον ιδρωτα μου κ μιλαμε λιγο, γλυκο κοριτσι η Μαριλου, σηκωνετε για το ντους και κοζαρω το πανεμορφο κωλο της. Μετα απο λιγο μπαινω και γω στο ντους μαζι της, αρχισαμε το αλληλοτριψιμο και αυτη να σαπουνιζει με ευλάβεια το πουτσο μου. Αρχιζει ναμου τον ρουφαει και να μου γλυφει μπαλες, σιγα σιγα μου εγινε πέτρα, της λεω παμε μεσα και παω και καθομαι σε μια προεδρικη δερματινη πολυθρονα και συνεχιζει τη προεδρική τσιμπουκαρα της. Τη ξαπλωνω και της χωνω δονητη στο μουνι και αρχιζω τη γαμαω ετσι. Σαλιωνω δαχτυλο και το χωνω στο κωλο της, αυτη να με κοιταζει αναστεναζωντας κ χαιδευοντας τα βυζια της. Τη γυρναω μπρουμυτα και συνεχιζω το ιδιο για λιγο. Τη στηνω στα τεσσερα και ετριβα τη ψωλη μου στο κωλο της, βαζω προφυλακτικό και ξεκιναω να της το χωνω αργα, αυτη αρχιζε να σπρωχνει το κωλο της πανω μου επιζητωντας γρήγορο/δυνατο γαμησι, αρχιζω ανεβαζω, γυρναει με κοιταει με πιανει απ το μπρατσο λεγωντας μου σκισε με γαμαμε, την επαιρνα δυνατα εχωντας βαλει και τα δαχτυλα μου στο στομα της. Βγαζω καποτα και τη χυνω στη πλατη και τα κωλομερια. Πεφτω ξερος παλι και αυτη ερχετε σαν γατουλα στη αγγαλια. Α ρε Σειρινακη Αμπελαλες και Μαριλου θα μαζευαμε ολο το χαρτι αν το γραφαμε αυτο το γαμησι. Ενα γαμησι με τη Μαριλου το μηνα και δε θα χαμπαριαζετε ουτε απο μνημονια ουτε απο τπτ μαγκες, σε φερνει στα ισια σου το μωρο. Ο προεδρας του FreeFuckBouBet αφου του χαμολελασε η τυχη αφιερωνει αυτο το γαμησι σε ολο το team του 7ου ffbb. Και εις αλλα με υγεια παιχτες! Παμε για αλλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.834
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, koukoskoukou, dx80 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2017
K ego peratha orea sigura!sinisios deskedatho k gavlono y ora pu dulevo!marethi to sex...dem to kano mono zam elpaguema!!
MM
Marilou Morales
11 Ιουλίου, 2017
Ναι!Ναι!Ναι!
Αξιος ο προεδρος!!!!!!!Αξια κ η Μαριλου!!!!!
Δυνατη επιλογη!!!!!!
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2