Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 38 10
Sex Studio 53491
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η κοπελα γνωστη χρονια δουλευε στο διπλα. πριν 4 χρονια που την πρωτο πηρα Γερο-μύστης ειχε πολύ πιο γυμνασμενο και σφικτο σωμα. η επιδερμιδα της παραμενει πολύ καλη σε υφη απαλη με ένα χρωματικο τονο ωραιο σαν από σολαριουμ όχι σαν γυφτισα. από ρουμανια. καποτε ειχε δηλωσει και σπανιολα σαν την κολλητη της την γιασμιν με την οποια μοιαζουν αν και πιο πολλα κιλα αυτή εχουν παρομοια ματια τσαχπινικα. οι φημες που ειχαν πει ότι είναι εξ αλλαγης φυλου λογω μιας τομης που φαινεται στο μουνι της, στα αρχιδια μου εγω βλεπω μια γυναικαρα βυζαρου και τσαχπινα και αυτό παιρνω. ξιλοαναμενη από την ζεστη και από τους αγωνες και καλοδιαθετη, ηθελα να βαλω 9 στην διαθεση δεν μου αφησε το συστημα, 10 θα βαλω σε οποιες μου κανουν γλωσσοφιλα μονες τους χωρις να το επιδιωξω , υπηρξαν 5-10 τέτοιες στην πορνο"ιστορια. 9 και στην καθαριοτητα χωρου επισης το συστημα δεν με αφησε για παραπανω . η τσατσα κατω από την βαση γιατι οσες φορες δεν περναμε σε τσαρκες ξυνιζει και μερικες φορες εχει σχολιασει κιολας. επανέρχομαι στην κοπελα. εχει ωραια ματια και σε σχημα και σε χρωμα. μεγαλα βυζια. γλυφει αρχιδια. δεν κανει πρόγραμμα με τελειωμα στο προσωπο. γενικα χαιρεσαι να χουφτώνεις μπουταρες, κωλαρα, βυζαρες, γεμιζουν την παλαμη οποτε είναι χορταστικη χωρις να εχει κυτταριτιδες και αντιαισθητικα παχη. είναι από τις γυναικες που μου αρεσει να αγαπαω λογω εμφανισης και λογω χαρακτηρα - ταμπεραμεντου. η πιπα της ηταν δυνατη κατά διαστηματα όπως μου αρεσει, όταν της ελεγα να ζουληξει αρχιδια αυτή μου τα εγλυφε ισως φοβαται το αρχιδομασαζ, δεν με χαλασε κιολας το γλυψιμο ηταν γαργαλιστικο με παιξιμο της γλωσσας Έρωτας το χαρηκα και αυτό, μαλιστα δειχνει περισσοτερη τρυφεροτητα και αγαπη από την μαλαξη. το κυριως πιατο ηρθε στα 4 Κατσικογάμης οπου και δεν αντεξα και πολύ γιατι ειχα 36 ωρες να χυσω, οποτε περναω το 24ωρο δεν αντεχω και πολυ. θα την ξανατιμησω καποια φορα, απλα επειδή προτιμω το διαφορετικο το καινουριο ισως αργησω παλι Γερο-μύστης .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, iuakoya, teochatz και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού