Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την δοκιμή της Μαρίνας αποφάσισα να δοκιμάσω και την Μικαέλα μιας και όταν τις είδα μαζί την προηγούμενη φορά μου είχαν κάνει και οι δύο κλικ.
Η Μαρίνα είναι κοπέλα Ρωσόφωνη,ψηλή,κανονικών κιλών με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της, νοστιμούλα.Στην κοιλιακή της χώρα δεξιά έχει και ένα τατού. Χάρηκα που την πέτυχα και πλήρωσα το αντίτιμο. Η κοπέλα είχε συνεχόμενα δωμάτια, την στιγμή που εισήλθα στον οίκο είχε δύο δωμάτια και προηγούνταν και άλλοι δύο συναγωνιστές. Η κοπέλα μόλις με είδε με γνώρισε και όταν πλησίαζε η σειρά μου μπαίνοντας στο δωμάτιο μου έστειλε και ένα φιλάκι γεμάτο υποσχέσεις.
Αφού επιτέλους ήρθε η σειρά μου η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και αεράτη.Μιλάει λίγα σπαστά Ελληνικά και καταλαβαίνει Αγγλικά. Μου είπε ότι με θυμόταν που είχα ξαναπεράσει μαζί της. Σε αυτό το μαγαζί δεν είχα περάσει σίγουρα. Φυσιογνωμικά μου φάνηκε πάντως γνωστή και πιθανολογώ μήπως είχα περάσει στο Φυλής 84 όροφος συγκεκριμένα αλλά δεν είμαι βέβαιος. Στο στυλ μου θύμισε κάτι σε Λίνα και Ιζαμπέλα.Μπορεί όμως και να έκανε λάθος η κοπέλα.
Την αγκάλιασα και άρχισα να την χαιδεύω γλύφοντας την σε λαιμό και στήθη. Φιλιά στο στόμα δεν δέχθηκε. Ξάπλωσα και αφού κατόπιν υπόδειξης μου με έγλυψε σε λαιμό και αυτί για να με καβλώσει στην συνέχεια με ρώτησε για την πίπα και της είπα άνευ. Ήρθε στο πλάι μου και ξεκίνησε την πίπα η οποία ήταν καλής ηδονικότητας και μέσου βάθους. Πίπωνε χωρίς χέρι και αυτό ήταν καλό. Σαν πίπα ήταν καλύτερης υφής σίγουρα απο την Μαρίνα. Της χάιδευα το μουνάκι επιφανειακά μιας και δάχτυλο δεν με άφησε να βάλω. Τα αρχίδια δεν τα έγλυψε.
Γυρίζοντας την σε στάση 69 άρχισα να περιποιούμε το ανοιχτό και δουλεμένο μουνάκι της ενώ η Μικαέλα πέρνούσε την καπότα στον πούτσο μου. 'Ενα μικρό φάουλ μιας και θα επιθυμούσα να συνεχίσει το ακά κλαρίνο στην στάση αυτή. Συνέχιζε να τσιμπουκώνει ενώ εγώ παράλληλα την απολάμβανα.
Στο σεξ της είπα να ανέβει απο πάνω μου. Τον έβαλε στο μουνί της και πήρε μία καλή θέση ώστε να μπορώ να βλέπω τον πούτσο μου να εισέρχεται στο μουνί της μιας και είχε κάτσει κατακόρυφα και έκανε βαθιά καθίσματα στο παλαμάρι μου. Στην στάση αυτή που είχε πάρει η αίσθηση ήταν αρκετά καλή και την γαμούσα βαθιά.Φέρνοντας πιο κοντά μου συνέχισα να την γαμάω ενώ η Μικαέλα με έγλυφε και βογγούσε ηδονικά.
Στο πισωκολητό πήρε μία πολύ καλή στάση και άρχισα να την γαμάω δυνατά ενώ τα βογγητά της ήταν αρκετά καλά για να με κρατάνε εγερμένο.
Στο ιεραποστολικό την γαμούσα στενά ενώ η Μικαέλα με έγλυφε και συμμετείχε ικανοποιητικά κατόπιν στα γόνατα παίζοντας με την κλειτορίδα της.
Σαν φινάλε αφαίρεσα την ασπίδα και την έβαλα να ξαπλώσει και να με χαιδεύει στα αρχίδια ενώ εγώ χούφτωνα το μουνάκι της και τα βυζιά της.Κάνοντας παιχνίδι της έριξα το καυτό σπέρμα στην κοιλιακή της χώρα.Η συνεύρεση ολοκληρώθηκε με επιτυχία.
Εν κατακλείδι η Μικαέλα είναι νόστιμη εμφανισιακά κοπέλα, προσφέρει ελεύθερο στοματικό και 69, συμμετέχει στο σεξ και προπαντώς δεν κλέβει στις στάσεις και αυτό είναι σημαντικό.Είναι κοινωνική κοπέλα, με θετική αύρα και αν της συμπεριφερθείς σωστά σίγουρα θα σε ανταμοίψει. Μπορώ να την προτείνω προς δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Μικαέλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού