Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 297 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη μετά από πολύ καιρό στο Λιοσίων 73Α όπου επιλέχθηκε η πετίτ Κορίνα. Η Κορίνα είναι νέα κοπέλα στο μαγαζί, μελαχρινή με γλυκό προσωπάκι και αδύνατη στο σώμα. Το κωλαράκι της πολύ καλό, τα βυζάκια της όμως θέλουν να φάνε κι άλλο για να μεγαλώσουν...

Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και κεφάτη. Ανέβηκε πάνω μου και άρχισε ολίγα προκαταρκτικά για να μου περάσει το προφυλακτικό που κρατούσε στο χέρι σε ημισηκωμένο πουλί. Της είπα να μη βιάζεται και άρχισα να τη φιλώ όπου μπορούσα (στο στόμα δεν αφήνει). Μετά της έκανα γλυφομούνι για αρκετή ώρα χωρίς να με σταματήσει. Τώρα που ήμουν έτοιμος και εγώ, της ζήτησα να μου περάσει το σκουφί και να δώ την τέχνη της στο στοματικό (ακάποτο δεν κάνει). Ψιλοκαλό και με χρήση χεριού, το οποίο γρήγορα το σταμάτησε και μου ζήτησε να μπω μέσα της (όσο την έγλυφα εγώ δεν βιαζόταν καθόλου).

Ο καλός ο μπουρδελιάρης όμως δεν πτοείται με τέτοιες μικροπρέπειες και την παίρνω πισωκωλητό όπου αντέχει το σφυροκόπημα. Αυτή έβγαζε κραυγούλες και παράλληλα μου ψιθύριζε "τελείωνε μωρό μου" Money Mouth. Την γυρίζω σε ιεραποστολικό όπου τη γαμούσα καλά και αυτή με κοιτούσε στα μάτια λέγοντας με χαμηλή φωνή "τελείωνε, τελείωνε". Αύξησα το ρυθμό και της τα έδωσα όλα με θέα το γλυκό της προσωπάκι. Μεγάλο χαμόγελο

Πρόταση αγοράς: Η Κορίνα είναι όμορφο μελαχρινό πετίτ που γουστάρει αυτό που κάνει, αν και είναι ψιλοξεπέτα. Ωραίο κωλαράκι, όχι όμως και βυζάκι, της αρέσει να τη γλύφουν πολύ ώρα, όχι όμως να σε γλύφει αυτή το ίδιο. Συστήνεται άφοβα σε αγαπούληδες πιπινολάτρες που έχουν πρόωρη εκσπερμάτιση.Γερο-μύστης...Καλό σας βράδυ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.041
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ILIAS1339, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού