Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169638
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο οινοποσια με φιλους να θυμηθουμε τα παλια ειπαμε να παμε μια βολτα οι μισοι ηρθαν οι αλλοι λακισαν
χωριζομαστε κ ψαχνουμε που να παμε αν κ εγω τους ειπα ελατε μαζι δε θα χασετε
φτανω που λες μπαινω μεσα κ περιμενω, λεει η οικοδεσποινα
καθομαι κ εγω στον καναπε με εναν αλο συναθλητη που περιμενε κ αυτος, περασαν αρκετοι στο δεκαλεπτο που περιμενα αλλα ολοι φευγαν.
μολις περναει το δεκαλεπτο τσουπ βγαινει Προσκύνημα

Κορινα υψος 1.70 σιγουρα, αδυνατη οχι πολυ, κανονικη,βυζι μικρο αλλα ωραιο με μεγαλη ρογα, λεω εμπα, δινουμε παραβολο μας δινει πετσετουλα.
στο 5λεπτο σκαει μυτη το κοριτσι
γεια σου - γεια σου κ βουρ στο ματς ανασα δεν προλαβα να παρω...
τωρα τι να περιγραψω, πιπα??? απαιχτη με σαλιο, με ρουφηγμα χωρις χερια, ολο μεσα κ σε διαφορες γωνιες...
δεν υπαρχει πρωτη μου φορα ετσι, στοπ για λιγο αντε ξανα μανα παλι σλουρπ απο δω σλουρπ απο εκει οπα στοπ, παμε παρα περα θα εχουμε ατυχημα..
απο πανω πρωτα ανεβα κατεβα για κανα διλεπτο, αλλα ειδα λιγο ζοριζοταν λογο υψους, ελα απο κατω κ ξεκιναμε πρωτα αργα κ μετα σε γρηγορο ρυθμο για κανα 3λεπτο(παιδια τοσο αντεξα λογο κουρασης συγχωρεστε με) κ ηρθε το τελιωμα ΘυμόςΘυμός φτου την καταδικη μου λεω μας προδοσες νωρις..
αμα ξεχασα κατι συγχωρεστε με γιατι με τετοια περιποιηση στο κλαρινο ζαβλακωθηκα ΓλώσσαΓλώσσα ...

Μακαρι να μεινει αρκετο καιρο θα σπασει ταμεια το κοριτσι!!!

Υ.Γ Ενα σας λεω παιδια στο κλαρινο ειναι Σαλεας ,πιστευω πολυ οσοι πατε θα ζαλιστητε σιγουρα!! Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
argyropelekanos
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
415
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, GAMALILEOS, numpas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού