Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή στοχευμένη καταδρομική στην πορνολεωφόρο για τη Ρενάτα που (έχοντας δει τις φωτογραφίες της) μου θύμιζε έντονα την γκόμενα ενός φίλου και επειδή εγώ πουστιές δεν κάνω θεώρησα το μπλε παράβολο ικανοποιητικό αντίτιμο για να ικανοποιήσω μια ακόμα φαντασίωση. Η εμπειρία λοιπόν είναι υποκειμενική εξ ου και ο τίτλος καθώς αν δεν υπήρχε αυτή η παράμετρος θα διαβάζατε μάλλον μια εντελώς διαφορετική κριτική. Εξηγούμαι: Πάνω στα σεντόνια ακούμπησα σε μια κηλίδα ψωλόχυμαΚεφάλι σε τοίχο! απ τον προηγούμενο, μήπως να αλλάζουμε κάνα σεντόνι που και που; Μπαίνοντας η κορασίδα (που από κοντά δείχνει πιο όμορφη από τις φωτογραφίες) μου υπέδειξε να κάνω ντους αν και είχα πάει φρεσκαρισμένος (ωραίο κόλπο για εξοικονόμηση χρόνου ε;), πίπα ο θεός να την κάνει με μπόλικο handjob. Στήσιμο στα τέσσερα όπου μπήκα σχεδόν μελάτος και από κει και πέρα ακολούθησε το έλα να δεις, η φαντασίωση αναζωπυρώθηκε ενεργοποιώντας όλους τους νευροδιαβιβαστές και μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου μου είχε γίνει κάγκελο, την έπαιρνα με τέτοια λύσσα που οι κραυγές τις ακούγονταν μέχρι το σταθμό Λαρίσσης, δεν μπορώ να γνωρίζω αν ήταν απλά αληθοφανείς ή πραγματικά αληθινές, ίσως και η ίδια να εναρμονίστηκε με το κτηνώδες ερωτικό κρεσέντο στο οποίο επικοινωνούν μόνο τα γεννητικά όργανα και απουσιάζει κάθε άλλη μορφή ερωτισμού. Με το που τελείωσα σηκώθηκε, ντύθηκε και με αποχαιρέτισε με ένα βιαστικό bye bye αφήνοντας με στην κάμαρη με ένα αχνό μειδίαμα και την αίσθηση μιας όμορφης πληρότητας, καθώς παρά τις όποιες αντικειμενικές αντιξοότητες η συνουσία είχε κριθεί κάτι παραπάνω από πετυχημένη, είναι άλλωστε κάτι τέτοιες μικρές εγκεφαλικές λεπτομέρειες που ομορφαίνουν τη στιγμή. Δεν έχω παράπονο, αλλά από την άλλη θα ήταν ανεύθυνο εκ μέρους μου να την προτείνω στους απανταχού συναγωνιστές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.318
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spirtoulis(2), diaithil1975, numpas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού