Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Βικτώρια είναι ρωσσίδα μελαχροινή, με μικρό στήθος που συνήθως δούλευε στο Διδύμου 7 απογευματινή βάρδια, εκείνη την ημέρα έτυχε να δουλέυει στο Φωκαίας 24. Έκανε επιθετικό σαλονάρισμα και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου, έτσι έδωσα το 20αρικο και πέρασα στο δωμάτιο. Τα δωμάτια στον συγκεκριμένο οίκο είναι σε σχετικά καλή κατάσταση. Ήρθε η Βικτώρια και ξεκίνησε τα γλωσσόφιλλα ,τα φιλιά σε όλο το σώμα(η κοπέλα καπνίζει και μύριζε έντονα τσιγαρίλα η ανάσα της) ενώ ταυτόχρονα μου τον έπαιζε με το χέρι, μέχρι που το εργαλείο σηκώθηκε οπότε πέρασε καπότα. Η πίπα καλή αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο το γαμήσι ξεκίνησε με αυτή απο πάνω, στην συνέχεια πισωκολλητό και στο τέλος ιεραποστολικό. Στήνεται καλά αντέχει σφυροκόπημα αλλά μετά από λίγο άρχισε να μου λεεί να τελειώσω και οτι θα χτυπήσει η τσατσά την πόρτα και να την χτύπησε την πόρτα τωρα(μπούρδες γιατι σε αυτό το μαγαζί η τσατσά πάντα κάθεται στο δωμάτιο της όταν η κοπέλα είναι στο δωμάτιο)..Μέτρια τα πράγματα με την συγκεκριμένη κοπέλα λοιπόν..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.987
Πόντοι:
9.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, targetass, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού