Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφου περασε το Σκ με γυρω στους 50 βαθμουςΘυμός και μονη δραστηριοτητα την μετακινηση απο το κρεβατι στον καναπε και απο κει στο κρεβατι παλι, ηρθε Δευτερα,δροσισε, και ειπα να κανω μια κατεβασια Μεταξι μπας και αδειασω λιγο τα αρχιδια μου καθως ουτε να τον παιξω δεν ειχα δυναμη με τετοια ζεστηΘυμόςMoney Mouth
Κατηφοριζοντας την Ιασωνος,εκει γυρω στα 44-46 εξω στο πεζοδρομιο κοντοστεκονταν 2 νεες και ενας νεαρος,30αρηδες,εμφανως ξενοι,Δυτικοι,και συζητουσαν μεταξυ τους.Τιποτα τουριστες των ξενοδοχειων της περιοχης φανταστηκα οτι ηταν και λοξοδρομησαν, ειτε ηρθαν και καλα επιτουτου να δουνε την μη τουριστικη Αθηνα,πως γαμαμε δηλαδη,και καλα σε φαση cult.
Μπαινοντας στο Ιασωνος 44 δεξια δυο τυπισσες,ιδια φαση,με μακριες φουστες ρωτουσαν την τσατσα για την πουταναΧμμμ;.Κατι λεγανε,και η μια κρατουσε ενα καλαθι με κατι σαν φακελους,διαχωρισμενους,και καθε φακελος ειχε πανω ενα αυτοκολλητο με τα αρχικα καποιων χωρων,κυριως χωρες απο τις οποιες καταγονται οι πουτανες.Αρα υπεθεσα οτι αυτες ηταν απο καποια οργανωση,Μ.Κ.Ο.η θρησκευτικη που προσεγγιζε τις πορνες με σκοπο την βοηθεια η κατι τετοιο τελος παντων.
Να τις σωσουν απο την πορνεια αραγε;να τις πεισουν να μην δεχονται πακι μηπωςΧμμμ;που τετοια τυχηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Στην πορεια τους ειδα να ενωνονται με τους αλλους 3 απο εξω και να συνεχιζουν να μπαινουν σε μπουρδελα.Η μια μαλιστα(απο τις εξω) φορουσε κολαν και διαγραφονταν η χυμωδης κωλαρα της,ανετα την εβαζα σε ενα απο τα μπουρδελα και την τον εδινα σε φουλΕμμμμΔεν βλεπω παντως σωτηρια για τις πουτανες απο την συγκεκριμενη κινησηMoney Mouth
Αυτη που εμελλε να γαμησω τελικα ομωςMoney Mouth δεν ηταν αλλη απο την Σαρα στο Κολωνου 23.Τσιγγανορουμανα,καμια 25αρα,σωμα με πιασιματα,βυζαρες και κωλαρα,εκφυλη φατσα.Μοιαζει καπως με την Μονικα-Αλεξανδρα-Μαιριλυν και δεν ξερω και γω πως αλλιως την λενεΘυμός απο Ιασωνος 31 και προσφατα 10.
Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα με την καινουριαΕμμμμκοπελα.
Εδωσα τα φραγκα και μπηκα στο μεσαιο αριστερα δωματιο.Ολα τα δωματια ειναι πολυ μεγαλα,με διπλο κρεβατι,αρκετα καθαρα.αυτο εχει και μεγαλο καθρεπτη παραλληλα με το κρεβατι.
-σε 3 λεπτα στειλε την,οκ;
-οκ
Αφου κατουρησα και πλυθηκα την περιμενα με την πεσμενη τσαπου στο χεριMoney Mouth
Μπηκε μεσα αρκετα προσχαρη.
-απο που εισαι;
-ΡομανιαMoney Mouth
ουσιαστικα μιλαει ελαχιστα Ελληνικα,η τουλαχιστον ετσι δειχνει,μπορει και επιτηδες,αφου ειναι τσιγγανορουμανα,ρεει η κλεψια στο αιμα της δηλαδηMoney Mouth
Ηρθε διπλα μου,εβγαλε την μαυρη στριγκαρα και το σουτιεν,γενικα παντως με την σταση του σωματος και οσο μπορουσε γλωσσικα ηταν δεκτικη αλλα οχι και τιποτα τρελο.
Ξεκινησε με καποια χαιδεματα στο σωμα και καλα να με καυλωσει και περασε σχετικα γρηγοραΘυμός καποτα στην ψωλη.Πηρε πλαγια θεση για τσιμπουκι και αρχισε την φυσαρμονικα.Αρκετα καλο τσιμπουκι,hands free,ενω γρηγορα της επιασα τα μαλλια και πιεσα να της τον καρφωσω λαρρυγι με μηδεμινα ομως αποτελεσματαΘυμόςΠαρολαυτα δεν διαμαρτυρηθηκε ενω ταυτοχρονα περιεργαζομουν εξωτερικα μουνοτρυπιδι και κωλοτρυπα παιρνοντας και τη βοηθεια του καθρεπτη.
Μολις εκριθη οτι η στυση ηταν επαρκης για να της τον φυτεψω στο μουνι την ξαπλωσα ανασκελα και με συνοπτικες διαδικασιες τον εβαλα ολο μεσα με την μια.η μουναρα της ηταν εντελως ξυρισμενη και λιπασμενη .κατι ενοιωθα ομως.στην αρχη ηταν ψιλοαδιαφορη.ομως οταν επιταχυνα τις ψωλιες αρχισε να ψιλοβογγαει.εκει ειναι που μου ηρθε μια εντονη μυρωδια τσιγαριλαςΘυμόςΘυμόςΘυμόςστο καπακι εβαλα το χερι στν τσεπη του παντελονιου που ηταν στο κομοδινο διπλα .εβγαλα μια τρελαmentos και της την μπουκωσα στο στομαΝαι!Ναι!Ναι!
ουτε που αναρωτηθηκε τι ητανMoney Mouthδηλαδη και κανα κουμπι να της εδινα εκεινη την ωρα μαλλον αμασητο θα το επαιρνεMoney Mouth
καθως την γαμουσα χουφτωνα τις χορταστικες της βυζαρες ,το ιδιο επραττε και αυτη ομως,γραπωνε το στηθος μου με τα βρωμοχερα της.
την γυρισα στα 4 με σκοπο να χυσω ετσι αλλα και να τσεκαρω γκροβερακι.της τον εβαλα μονος.την επιασα γερα απο τους ωμους και την ψωλιαζα με δυναμη.αρχισε να κοιταει αυταρεσκα τον καθρεπτη ενω εγω επικεντρωνομουν στο μεγεθος της κωλοτρυπιδας της.σχετικα αδουλευτη φανηκε,χωρις να παιρνω και ορκο.Money Mouth
Καποια στιγμη πηγε να με κλειδωσει με τα ποδιαΚεφάλι σε τοίχο!οι εποχες κυρα μου που αυτα παιρναγαν εχουν παρελθει ανεπιστρεπτειΓαμήσουτης τα απομακρυνα να χυσω με την ανεση μου.με βαθειες κοφτες πουτσιες αρχισα να αδειαζω στην μουνα της.τα χερια μου που ειχαν σφιξει σαν ταναλιες τους ωμους της, της εδωσαν να καταλαβει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει πριν στραγγιξω.ετσι και εγινε.
-τι ωρα σχολας;
στο ρολοι μου εδειξε στις 23.00.
-παω τωρα σπιτι,οχι aircondition
-ε,κατσε εδω,και aicon και λεφτα
-οχι κατσει εδωMoney Mouth
-οκ,πηγαινε στη ζεστη τοτεMoney Mouth
Η τυπισσα ειναι για μενα αρκετα καλη εμφανισιακα,υπηρεσιες σχετικα καλες-αν δεν φτιαχνομουν ευκολα δεν ξερω τι θα γινοταν-πηγε καποια στιγμη να ψιλοκλεψει αλλα δεν τα καταφερε.μου αδειασε επιτυχως τα αρχιδια παντως και βγηκα με αισθημα ευφοριας.καλο ειναι να μασαει και καμια τσιχλα που και πουΘυμός
Στα πλαισια οτι θελω παντα να δοκιμαζω καινουριο υλικο δεν νομιζω να ξαναπηγαινα.
Σκεφτομαι σε καποια απο τις επομενες επισκεψεις να κανω ενα δυνατο κασκαντεριλικι στο Μεταξι.Με βαρια καρδια βεβαια αλλα ετσι για να μπει και αυτη στο μπλοκακι και να χουμε να λεμεΝαι!.Για να δουμεΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Σάρα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2017
Αρχοντας...........Καπέλο
06 Ιουλίου, 2017
"εβγαλα μια τρελαmentos και της την μπουκωσα στο στομα"...κλαίω Ναι!
Ωραία κριτική άρχοντα!!! Καπέλο
07 Ιουλίου, 2017
λες τυπε μετα τις απλυτες δηθεν φεμινιστριες να μας σκασουν και οι μκο και να μην μας αφηνουν να γαμησουμε;Χμμμ;
07 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω amjikΚαπέλο
07 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω giannos69ΚαπέλοΚαπέλο
07 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε παιζει να αλλαξουν γνωμη μολις δουν τι φραγκα παιζουν .ετσι κι αλλιως αυτες πηδιουνται τσαμπα με τους λαθρο,αν μπορουν να βγαλουν και ενα ταληρακι την φορα καλα θα τους κατσειΝαι!Money MouthMoney MouthMoney Mouth
09 Ιουλίου, 2017
Τρελαmentos !!!! Τι είπε το άτομο !;!
M
Mixanodigos
09 Ιουλίου, 2017
Είσαι Θεός !!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
10 Ιουλίου, 2017
Κουλ με "βαθείες κοφτές πουτσιές" cult καταστάσεις Καπέλο
14 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

h harryk69Καπέλο
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10