Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως εχει περιγραφει απ' ολους : ΜΕλαχροινη, κοντουλα, ομορφη με ωραιο στηθος και κωλαρακι . Δυστυχως την μερα που περασα ειπε οτι υπεφερε απο κατι σαν αλλεργια λογω a/c παρ ολο που λειτουργουσαν μονο σαν ανεμιστηρας ...
Η κοπελια δεχτηκε λιγα φιλια στα στηθη και προσφερε λιγα φτωχα χαδακια. Εκανε πιπα χαλαρη αλλα ερεθιστική. Περασμα προφυλακτικου και η κοπελα ανεβηκε πανω μου αγαρμπα αφου εβαλε μια γερη δοση λιπαντικου. Γυρισμα ιεραποστολικα και το κοριτσι χαρακτηριστικα ακινητο.
Καπου εκει τη φωναξε η τσατσα ομως δεν εδειξε να δινει σημασια ... Τελως παντων τελειωσα οπως οπως και το κοριτσι εκσφενδονιστικε για την πορτα.
Συμπερασματικα ωραιο κοριτσι και μενουμε εκει.
Εκανα παρατηρηση στην τσατσα για το οτι φωναξε το κοριτσι και μαλιστα γρηγορα , μου ζητησε συγγνωμη διοτι ταχα μου εκανε λαθος , νομιζε οτι ηταν ακομα στο προηγουμενο δωματιο και γι αυτο δεν ξαναμιλησε και μαλακιουλες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
547
Πόντοι:
6.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, hermano3421, ThE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2017
Έτσι όπως μας περιγράφεις την εμπειρία σου,πρόκειται για ένα όμορφο,λουστραρισμένο έπιπλο...Τι την εκθειάζουν ολοι;Δεν έχω τίποτα με την κοπέλα,αλλά με τους προμότορες.
08 Ιουλίου, 2017
Και οι κουτοπονηριές των τσατσάδων συνεχίζονται... Μαλακία
11 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για μενα το κοριτσι διαλεγει πως θα συμμετεχει και με ποιον. Ισως την δω καποια στιγμη να μην ειναι και μπουκωμενη απο το a/c ( μαλλον αλλεργια διοτι οπως εγραψα δεν δουλευε στο κρυο...) Ισως και να επιδιωκουν να φανε και 2ο εικοσαρικο σε συνεργασια με την τσατσα για εξτρα χρονο Γλώσσα . Εγω οπως καθε φορα εγραψα για την δικη μου εμπειρια, δεν μπορω να ξερω για τους αλλους.
11 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μηπως ειναι καλη σκεψη μια (ευγενικη) δισμσρτυρια... ειδικα αν υπαρχουν και αλλοι υποψηφιοι πελατες?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4