Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...η ανάγκη δημιουργίας ηδονιστικών αναμνήσεων έσυρε το σαρκίο μου στην πλατεία του σταθμού λαρίσσης , όπου απολάμβανα πολύ αργα εναν κρύο καφεϊνικό ζωμό παλεύοντας να λύσω ασκήσεις κάποιου πνευματικού παιγνίου ...κουραστηκα ...και κάποιες ηδονιστικές φαντασιώσεις έριξαν την αιμάτωση προς τα κάτω ...
αντικρυσα ενα ρώσικο θηλυκο αντικείμενο μογγολοειδους προσωπείου και ξανθου τριχωτου κεφαλής ...το οποιο φαινόταν να ανταποκρίνεται απο το σαλόνι στις σεξουαλικές μου διαθέσεις και έτσι πονταρα πάνω της ένα μπλέ...
εισερχόμενη στο δωματιο δεν άλλαξε διάθεση και την καλωσόρισα γονατισμός με μια υγρή αιδοιολειχία όπου σταδιακά ανέβαινα φιλώντας το σαρκίο της μέχρι τις μαστικές καμπυλότητες εως τα μάγουλά της ...εκείνη πήρε την αντίθετη κατιουσα πορεία και με καλωσόρισε με μια υγρή ακάλυπτη πεολειχία γονατίζοντας μπροστά μου πιάνοντας παράλληλα το όσχεό μου ενω εγω έστρεφα το προσωπο μου προς τον ουρανό ως επι μιας άτυπης ευχαριστίας απολαυσης προς τα ανωθεν ...
στην συνεχεια επιδωθηκαμε σε ταυτοχρονη λειχία των γεννητικών οργάνων του άλλου σε αντιστροφη κατευθυνση των κορμών μας ...δίκην αριθμου εξηνταεννέα ...για πολλή ωρα ...μέχρι που η βλαμμένη η τσατσα χτύπησε την πορτα αλλά την απαξίωσε η μουσα που νοικιασα για ένα τεταρτο...ύστερα την ανεβασα απο πάνω μου όπου έκανε κάμψεις επι του πέους μου θωπευοντας παραλληλα τις μαστικές καμπυλοτητες της ...όταν κουραστηκε απο την μυική άσκηση ...ανελαβα εγω τον ενεργητικό κυνικο μου ρόλο οπισθοκρούοντας με μανία την κορασίδα με κείνη να με καλεί να την γαμεύω πιο άγρια και γω μετα απο γαμηστικό κρεσέντο απέκκρινα απο μέσα μου το υγρό ...το οποιο συμπαρεσσυρε συγκρεκριμενης ποιοτητας και ποσοτητας συνουσιοπιοειδές μίγμα τέτοιο ώστε να μου δημιουργήσει ένα βαθυ αίσθημα ικανοποιήσης ...και έμπνευση στις παραξενες μύχιες και διεστραμένες πνευματικές μου αναζητήσεις ...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Giorgaras Kalamatianos, dinos34 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2017
..... Απολαμβάνω την διαυγή σύνταξη τού άπαυγασματό σας ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα ευγε Καπέλο
06 Ιουλίου, 2017
Χμμμμμ .... "βαδίζουμε" παράλληλα οσον αφορά τις οδηγίες χρήσης των δεκτικών κορασίδων ή εστω των ματουρογκιλφοειδών .
Δαιμονικά ευφορικό κάποιες φορές .......

Καπέλο τα σέβη μου .
07 Ιουλίου, 2017
............ Καπέλο γιά άγνωστο λογο δεν άνεβηκε προηγούμενο σχολιο μου Χμμμ;
07 Ιουλίου, 2017
τους ηδονιστικους χαιρετισμούς μου αγαπητοι κύριοι Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4