Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214866
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ποιος είπε ότι η σοκολάτα τρώγεται βασικά το χειμώνα? Εγώ αλήθεια είναι ότι ήθελα να μασήσω σοκολάτα μέσα στον Ιούλιο, οπότε ήρθα καταμεσήμερο στο μασαζάδικο της Φραντζή 7 με το πρωτότυπο όνομα Delight 7 όπου είχα πληροφορίες ότι δουλεύει η "σκολατένια" Άναμπελ. Η Άναμπελ είναι πιπίνι από Γκάνα με όμορφο πρόσωπο και μοντελέ σώμα. Ευδιάθετη, χαμογελαστή με ωραίο σώμα (βυζιά 2,5 που βγάζουν μάτι, κωλαράκι σκληρό σαν πέτρα και φούλ σηκωμένο που δεν παίζεται, πόδια ατελείωτα). Έρωτας

Πήρα το πρόγραμμα των 60€ για μισή ώρα, έχοντας όμως άλλα 40€ ρεζέρβα στην τσέπη μου για 2η εκτόνωση αν χρειαστει (δεν χρειάστηκα τελικά και τα εξοικονόμησα). Μπήκα στο δωμάτιο και αμέσως ήρθε το μωρό να μου φέρει πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσεως. Εγιναν οι συστάσεις, πέσανε και λίγα φιλιά και χουφτώματα και μου είπε να κάνω ντους και θα επιστρέψει σε 5 λεπτά.

Ξεκινήσαμε με μαγαζάκι σε όλο το σώμα όπου βάζει λίγο λάδι και με ιδιαίτερη περιποίηση μπροστά στο θώρακα, στα πόδια αλλά και πέριξ του Μεγάλου που δεν άργησε να γίνει ακόμη Μεγαλύτερος Μεγάλο χαμόγελο Εγώ δεν σταμάτησα να τη γλύφω στο λαιμό, βυζιά, μπούτια και κώλο αφού ανέβηκε κι αυτη στο κρεβάτι. Κατεβαίνω από το κρεβάτι και της αρχίζω γλυφομούνι για αρκετή ώρα που της άρεσε. Μου περνάει άτσαλα το προφυλακτικό και αρχίζει πίπα βαθιά με γλώσσα που με τρέλανε. Μην αντέχωντας άλλο την σταματώ και της το βάζω πισωκολλητό με θέα το σηκωμένο κωλαράκι της που είναι όλα τα λεφτά!!! Την γυρίζω μετά ανάσκελα με μένα από πάνω να τη γαμάω και να γλύφω και τα βυζιά της, που κατά ένα περίεργο λόγο είχαν γλυκιά γεύση ίσως από το λίπος που έχουν στο δέρμα τους οι μαυρούλες. Το μουνάκι της είναι σφικτό και δεν βάζει καθόλου κρέμα και απορώ πώς τα κατάφερα και άντεξα τόσο μέσα της. Το τελείωμα ήταν έντονο με βογκητά και από τους δύο μας. Ναι!
Ακολούθησε ντουσάκι και μετά από 5 λεπτά ξανάρθε το μωρό όλο χαρά και χαμόγελα για λίγα φιλάκια αποχαιρετισμού και τα τελευταία χουφτώματα χαχαχαχα...

Συνοψίζοντας, η Άναμπελ είναι ωραίο σοκολατένιο πιπίνι με ωραίο σώμα (τέτοιου είδους κοπέλες σπανίζουν σε στούντιο και μασαζάδικα) και προτείνεται σε συναγωνιστές που τους αρέσει η σοκολάτα "γάλακτος"!!!
Καλή συνέχεια φίλοι μου Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άναμπελ
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ILIAS1339, Ground_Zer0 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2017
"...να γλύφω και τα βυζιά της, που κατά ένα περίεργο λόγο είχαν γλυκιά γεύση..." σωστος! το σκουφακι στη πιπα με χαλασε αλλιως θα μιλαγαμε για τη τελεια συνεδρια
07 Ιουλίου, 2017
Σίγουρα φίλε μου το ακάποτο στοματικό είναι καλύτερο, αλλά αυξάνει το κόστος της συνάντησης και τα 60€ που κατέθεσα δεν είναι λίγα...Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2