Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκίνησα στοχευμένα για την Έλενα που είχα καιρό να την πάρω αλλά βρήκα το σπιτάκι κλειστό, συνέχισα για την επιλαχούσα Ροντίκα πέφτοντας πάνω στη Λαική Κεφάλι σε τοίχο! Δεν γαμιέται είπα από μέσα μου, μένει η Άντζελα που την είχα στα υπόψιν επίσης και έτσι κατηφόρισα Αλκιβιάδου, μπαίνοντας στο σπιτάκι ο πουστρότσατσος μου παρουσίασε τη Σύλβια, δεν την είχα ξαναδεί ούτε είχα διαβάσει κριτικές, μην έχοντας όρεξη για άλλο περπάτημα στο λιοπύρι αποφάσισα να ρισκάρω και δικαιώθηκα. Εμφάνιση Σύλβιας: τσουπωτό μίλφ με όμορφη μπουρναζόφατσα, ράστα κοτσιδάκια μαλλιά, piercing στη γλώσσα και στο μουνί (το διαπίστωσα στο 69), μικρό πατσοκίλι, βυζάρες, ψωμωμένη κωλάρα με τατουάζ δύο πιστόλια στην οσφυική χώρα(εξ ου και ο τίτλος). Εκ Βουλγαρίας ορμώμενη. Ευγενεστάτη κατά τ' άλλα και δοτικότατη, δεν είπε όχι σε τίποτα ("αν εσύ θέλεις", μου έλεγε σε κάθε παρότρυνση για εξηνταεννιά, πρωκτικό κτλ), την πήρα πρώτα στα τέσσερα και μετά μπήκα προσεκτικά στη σουφρίτσα της γιατί όπως δήλωσε είχε καιρό να το βάλει πάλι στο πρόγραμμα. Για όσους επιθυμούν μια όμορφη εμπειρία με ένα αξιοπρεπέστατο chubby, προτείνεται ανεπιφύλακτα. Αποχώρηση με χαμόγελο, επιστροφή στο σπίτι για σύνταξη κριτικής, άραγμα και φρεσκάρισμα καθώς το βράδυ με περιμένει ραντεβού με γκομενάκι για σινεμά και Κατσικογάμης. Καλές τσάρκες και καλά γαμήσια πάντα με προφύλαξη και προσοχή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.318
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kafearkoudas, howbawdat, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού