Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την κοπελα σημερα. Καταγωγη απο ρωσια, υψος πανω απο 1.75 κοντα στο 1.77-1.78 ψηλη κοπελα νταρντανεμενη! ΔΕΝ ειναι χοντρη, ΔΕΝ εχει κυτταριτιδες κλπ ειναι ετσι οπως ειναι λογω υψους και λογο σωματοτυπου! Η φωτογραφιες ειναι αρκετα κοντα και γενικα απο εξωτερικη εμφανιση πιστευω οτι ειναι οκ. Προσωπο καλο, οχι κατι ιδιαιτερο οχι ομως και κατι ασχημο! Μπλε ματια, στρογγυλο - ρωσικο προσωπο εκφραστικο με θετικη ενεργεια και χαμογελο. Η κοπελα ειναι καθαρη στο 100% φαινετε οτι προσεχη οσο μπορει. Υπηρεσιες θα ελεγα αριστες βεβαια συνηθως εγω ειμαι σε χαλαρες φασεις δεν παω να ξεπατωσω την κοπελα απλα να περασω καλα. Εκει κολλαει και ο τιτλος θυμιζει αλεξανδρα σε εκδοση x2. Νομιζω για τα λεφτα της ειναι τιμια, δεν σου σπαει τα νευρα δεν ειμαι μη και μη το καλυτερο ειναι οτι τουλαχιστον με εμενα γουσταρε και η ιδια της αρεσει να φωναζει (οχι ψευτικα) και δεν λεει οχι σε αλλαγες στασεων. Αν και την εχω 20-21 ποντους τον επερνε ολο μεσα και φαινοταν να το γουσταρει! Νομιζω κανει και πρωκτικο αλλα εγω δεν πηρα το συγκεκριμενο προγραμμα! Το γραφειο οπως παντα ΑΡΙΣΤΟ και δεν ειχα προβλημα. Αν την εβαζα σε κατηγορια νομιζω επειδη σε ηλικια ημασταν και κοντα ειναι GFE . Αξιζει επισκεψη τουλαχιστον στα δεδομενα που επικρατουν θεσσαλονικη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
600
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, alladalla, ΦΑΚΙΡΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού