Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα ζητήσω συγνώμη, αλλά επειδή η κατάσταση είναι "ειδικών συνθηκών" (θα εξηγήσω) θα γράψω κριτική "σεντόνι".
Για τους βιαστικούς : διαβάστε μόνο την πρώτη παράγραφο...

α) Εμφάνιση: έχουν γραφτεί πολλά, από άσχημο πρόσωπο, μέχρι άσχημη πλαστική στο στήθος. εγώ θα πω αυτό που είδα.
Ένα κορίτσι μικρό σε ηλικία, με νέο και σφτιχτό κορμάκι, με όμορφο πρόσωπο (για μένα πολύ, αλλά αυτό είναι αντικειμενικό) και με στήθος (παρότι είμαι φαν του φυσικού και μέτριου) πανέμορφο !!!
Το βλέπεις και είναι εντελός φυσικό σε σχήμα και αφή και πραγματικά δεν δείχνει καθόλου ξένο προς το σώμα. Δεν θες να το αφήσεις από τα χέρια σου.
Σορτσάκι και μπλουζάκι και αν το έβλεπα στο δρόμο δεν υπήρχε περίπτωση να μην πω "τι μωρό θέλω να το σκίσω!!!". Καθόλου κοιλίτσα, υπέροχα πόδια και κωλαράκι, όμορφα και περιποιημένα άκρα.
β) υπηρεσίες: Στοματικό με περιποίηση στη γύρω περιοχή καλό και βαθύ, έβαλε λίγο χέρι μόλις της το έκανα στην άκρη δεν το ξαναέβαλε. Τελείωμα στο στόμα (σε 69). Πολλά φιλιά με γλώσσα,
άλλα 2 μπαλάκια σε διάφορες στάσεις, εξίσου καλή και από πάνω, στα 4 η θέα φοβερή, συμμετοχή εξαιρετική. Γενικά πολύ δυνατή αίσθηση και στα τρια τελειώματα.

Τώρα γράφω για αυτούς που θέλουν την ουσία.
Για την Κατερίνα έχουν γραφτεί πολλά, άλλα πολύ καλά, άλλα όχι ιδιαίτερα. Παρόλα αυτά, επειδή συνήθως προσπαθώ στις κριτικές να διαβάζω πίσω από τα γράμματα, ήθελα να τη συναντήσω και
ήμουν αρκετά αισιόδοξος ότι θα πάει καλά.
Δεν πήγε καλά, πήγε εξαιρετικά...
Η Κατερίνα είναι ένα κορίτσι που (πιστεύω εγώ) θέλει σεβασμό και καλή συμπεριφορά και θα στα δώσει πίσω σε πολλαπλάσιο βαθμό. Αν ενδιαφερθείς να την κάνεις να νιώσει όμορφα μαζί σου
θα σου δώσει τον καλύτερο εαυτό της και πραγματικά έχει πολλά να δώσει.
Πήγα στο ραντεβού χωρίς να ξέρω τι θα γίνει, λόγω αντικρουόμενων απόψεων, αλλά έχοντας εμπιστοσύνη στον εαυτό μου και στην καλή μου διάθεση.
Χτυπάει η πόρτα και βλέπω ένα κορίτσι όμορφο χαμογελαστό και με βουτάει αγκαλιά μου σκάει δυο φιλιά και μπάνει μέσα. Πρώτη αίσθηση υπέροχη.
Ντουζάκι πρώτα εγώ, μετά εκείνη και έναρξη. Το τι έγινε το γράφω συνοπτικά παραπάνω, μην γράφω τα ίδια. Στο ενδιάμεσο, ένα κορίτσι με χιούμορ, άνετη και γλυκιά, με χαδάκια και
χαλαρή κουβέντα περάσαμε πολύ όμορφα, γελάσαμε, αλλά χωρίς να κλέβει σε χρόνο. Μου έδωσε την εντύπωση ότι και παραπάνω να χρειαζόταν δεν θα κόλαγε να κάτσει.
Στο σεξ παθιάζεται και μπορεί άνετα να ανεβάσει στροφές (και ντεσιμπέλ) είναι ευλίγυστη και στήνεται πολύ όμορφα (ειδικά στα 4 είναι το κάτι άλλο).
Προσπάθησα να περάσουμε και οι δυο όμορφα και πραγματικά η εμπειρία απογειώθηκε. Με αντάμειψε δίνοντας τον καλύτερό της εαυτό.
Φεύγοντας είχε κρεμαστεί στο λαιμό μου και με φίλαγε παθιασμένα (άνετα την κράταγα άλλη μια ώρα αν δεν είχα δουλειά).
Δώσαμε υπόσχεση να ανανεώσουμε το ραντεβού μας σύντομα και θα το κάνουμε.

Η βαθμολογία είναι αυτή που επιτρέπεται, κανονικά είναι πολύ πάραπάνω με σίγουρα 10ρια σε Γενική συμπεριφορά, Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή, Επικοινωνία, 9ρια σε εμφάνιση και 9ρι σε Σχέση απόδοσης/τιμής.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Fragkiskos7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
278
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vavylon, fouxter, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2017
jackpot συναθλητή Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1