Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161561
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε πριν τρεις εβδομάδες περίπου. Δεν ήμουν σίγουρος αν έπρεπε να γράψω κρίτικη, καθώς η κοπέλα είναι λίγο πολύ, γνωστή στους περισσότερους.
Συμπεράσματα στο τέλος της κριτικής, για όποιον βαριέται να διαβάσει.
Τηλέφωνο
Το τηλέφωνο το είχα εδώ και αρκετό καιρό, το είχα ζητήσει κάποιους μήνες πριν(δεν θυμάμαι ακριβώς το πότε) και έτσι έστειλα για να βρεθούμε.

Επικοινωνία
Με την Μαριαλένα επικοινωνούσα κάθε κάποιες μέρες με σκοπό μία συνάντηση. Μία δεν μπορούσα κέντρο, την άλλη δεν την βόλευε η ώρα, πραγματικά πολλές φορές στάθηκε πρακτικά αδύνατο να συναντηθούμε. Κάποια μέρα της έστειλα μήνυμα στο βάιμπερ τι κάνει απόψε, μου απάντησε ότι έχει ραντεβού μαζί μου.
Όντως μετά από πολλές απόπειρες κλείσαμε το ραντεβού για κεντρικό ξενοδοχείο. Έπεσα σε τρελή κίνηση και γαμήθηκα για να βρω να παρκάρω. Μετά από μία μίνι Οδύσσεια, έφτασα, πήρα δωμάτιο, έστειλα μνμ κ τα σχετικά και ελάχιστα λεπτά ήρθε και η Μαριαλένα. Είχα αργήσει ήδη δέκα λεπτά.

Εμφάνιση
Ήρθε φορώντας ένα φόρεμα χρώματος κρεμ νομίζω και ψιλές γόβες. Πολύ περιποιημένη αλλά χωρίς μακιγιάζ.
Για όποιον δεν την ξέρει, ύψος κοντά στο 1,70, σώμα πολύ αθλητικό, στήθος μεγάλο φτιαγμένο και ωραίο κώλο. Πρόσωπο μέτριο για τα δικά μου γούστα, με γωνίες και πολύ όμορφα μάτια. Μην περιμένει κάνεις κουκλίστικο πρόσωπο άλλων κοριτσιών, η Μαριαλένα έχει ένα πρόσωπο απόλυτα συμβατό με το κορμί της, έχει γωνίες και για μένα μία αγριάδα. Σε καμία περίπτωση δεν την θεωρώ άσχημη, νομίζω ότι είναι οκ, σε σημείο ούτε να με φτιάχνει ούτε να με χαλάει. Την Μαριαλένα την φαντάζομαι άνετα, είτε σε μία πισίνα να κάνει κολύμβηση είτε σε ένα στίβο να κάνει 200 μέτρα. Νομίζω το σώμα της είναι κολυμβήτριας, μπορεί να πέφτω 100% έξω, δεν την ρώτησα και όλα αυτά που γράφω μπορεί να είναι ΓΤΠ...

Επικοινωνία εντός δωματίου
Κατευθείαν το κλίμα ήταν χαλαρό, με τόσες φορές που είχαμε ανταλλάξει μηνύματα ήταν σαν να γνωριζόμασταν. Έβγαλε μία σιγουριά και μία άνεση, γελάσαμε λίγο και μπήκα πρώτος για μπάνιο. Μετά από εμένα ακολούθησε η ίδια και βγήκε λίγο μετά φορώντας ωραία κόκκινα εσώρουχα. Το θέαμα ωραίο και καυλωτικό.

Σεξ
Δεν ήθελε και πολύ να με φτιάξει, αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα. Δεν τα τσιγκουνεύεται καθόλου, μεγάλη γλώσσα που την δουλεύει καλά, μοιάζει να το γουστάρει. Της βγάζω το σουτιέν με μία μικρή δόση γέλιου και βλέπω τις καινούργιες βυζάρες της. Νομίζω ότι το μέγεθος της ταιριάζει, δεν μπορώ να συγκρίνω το παλιό στήθος, γιατί δεν το είδα. Ρόγα μονίμως καυλωμένη και δεκτική, σε όρθια στάση το στήθος στέκει αγέρωχο, σε κλήση ή στα τέσσερα χάνει λίγο σε αίσθηση. Θεωρώ ότι το αποτέλεσμα είναι άνω του μετρίου. Καθώς την χούφτωνα σε όλο της το σώμα, μου βγάζει την πετσέτα και αρχίζει να παίζει με τον πούτσο μου. Λίγο μετά κάθησε στην άκρη του κρεβατιού και τον πήρε στο στόμα, πίπα δυνατή και βαθιά, όσο πάει τον βάζει, δεν κωλώνει. Ωραίο γλύψιμο, υγρό με κάποια φτυσίματα και περιποίηση περιοχής. Έκανε να πάει και πιο κάτω και την σταμάτησα, δεν είμαι φαν του είδους, όσοι γουστάρουν τέτοια φάση πάντως, δεν θα απογοητευθούν, μιλάμε για γλώσσα, όχι αστεία. Αν μπορώ να πω κάτι αρνητικό, είναι ότι φαίνεται να αποφεύγει την οπτική επαφή κατά την διάρκεια του στοματικού. Είναι λίγο επαγγελματική η πίπα της χωρίς μεγάλες συγκινήσεις αλλά ούτε και απογοητεύσεις.
Μετά ήταν η σειρά μου να κατέβω χαμηλά και να πιάσω δουλειά. Εδώ θα σταθώ λίγο παραπάνω, όλο της το κορμί είναι πολύ περιποιημένο, έχει τρομερή επιδερμίδα, μαλακή και λεία. Τα σημάδια του μαυρίσματος εμφανή, κυρίως στο κωλαράκι της. Το μουνάκι της ήταν πεντακάθαρο, όταν λέω πεντακάθαρο το εννοώ! Πένα που λέμε, από αυτά που μπορείς να γλύφεις ασταμάτητα. Αρκετές φορές έχω βρεθεί με το κεφάλι ανάμεσα σε μπούτια και της Μαριαλένας ήταν από τα πιο προσεγμένα. Νομίζω καλό θα ήταν να δώσει μερικές συμβουλές περί προσωπικής υγιεινής σε πολλά CG...
Το μόνο θέμα που είχα εδώ, είναι ότι δεν με άφησε να παίξω όσο θα ήθελα με χέρι κλπ. Μύκητες και άλλα, ελλοχεύουν, σεβαστό και πάμε παρακάτω.
Πηδηχτήκαμε σε αρκετές στάσεις και γεύτηκα και την πίσω κίνηση, έχει κωλάρα, η θέα στα τέσσερα σκίζει. Ο κώλος της είναι ένα από τα δυνατά της χαρτιά, η αίσθηση είναι πολύ καλή. Ίσως με λίγο λιγότερο τζελ να ήταν ακόμα καλύτερα. Εδώ να πω πως όταν την έπαιρνα από πίσω έπαιζε το μουνάκι της, φυσικά δεν έχασα την ευκαιρία να δώσω μία χείρα βοηθείας...
Το τέλος ήρθε στο στόμα της Μαριαλένας και σχετικά γρήγορα πήγε προς το μπάνιο.
Ντουζάκι και από τους δυο μας και άραγμα.

Σόσιαλ
Ο πρώτος γύρος είχε μεγάλη ποικιλία και κράτησε αρκετά, είχα όρεξη για κουβέντα γιατί βλέποντας την ώρα πίστευα ότι δύσκολα θα προλάβω να φτιαχτώ και να πηδήξω δεύτερη φορά. Είπαμε διάφορα και χωρίς να το καταλάβω άρχισα να φτιάχνομαι, εκεί μου είπε ότι αν θέλω δεύτερο γύρο θα πρέπει να βιαστώ, έτσι έγινε.
Καλός και ο δεύτερος γύρος, αρκετά έντονος και με πιο γρήγορο ρυθμό λόγω πίεσης χρόνου.
Το να τελειώσω ήταν αρκετά δύσκολο και σίγουρα είχα τουλάχιστον άλλα δέκα λεπτά σεξ, έχοντας ξεφύγει όμως με την ώρα βάλαμε τα μεγάλα μέσα και κάπως έτσι τελείωσα στο στοματάκι της.

Συμπέρασμα
Αν κάποιος θέλει μοντελέ σώμα και αγγελικό πρόσωπο, απλά πάει αλλού. Η Μαριαλένα έχει σώμα σπρίντερ με επιδόσεις μαραθωνοδρόμου.
Εγώ την κατατάσσω προς gfe, χωρίς να εννοώ ότι κάνει χαλαρό γαμήσι, κάθε άλλο. Απλά για μένα για να την κατατάξω σε pse χρειάζονται άλλα πράγματα. Κάποιος άλλος μπορεί να διαφωνήσει.
Ατού της η καθαριότητα και η προσοχή στην λεπτομέρεια στο σώμα της. Φανταστικές τρυπούλες και κώλος για σφαλιάρες. Στρογγυλός, τον ζουλάς, τον χτυπάς και αυτός δεν καταλαβαίνει τίποτα. Η Μαριαλένα έχει δύο συμπεριφορές, μια όταν της πηδάς το μουνάκι και μια όταν της σκίζεις το κωλαράκι. Στην δεύτερη περίπτωση μεταμορφώνεται και νομίζω λύνεται και το απολαμβάνει.
Φιλί δυνατό και βαθύ, με τη γλώσσα να σε τυλίγει και τα χείλη της να σε ρουφάνε.
Έμεινε γύρω στο δεκάλεπτο παραπάνω στο δωμάτιο και έφυγε για το επόμενο ραντεβού.

Βαθμολογία
Η βαθμολογία είναι αυτή που με αφήνει το σύστημα.
Πρόσωπο 7, Σώμα 9, Γενική συμπεριφορά 10, Επικοινωνία 9, Διάθεση στο σεξ 9, Σχέση απόδοσης/τιμής 8

Τιμή
Τα 110€ τα θέωρω αρκετά τίμια για την Μαριαλένα, το πρόβλημα έρχεται με τα έξτρα 50€ του άναλ. Αν δεν γευτείς το κωλαράκι της, είναι σαν να μην την πήδηξες. Και τα 160€ είναι αρκετά ρε γαμώτο. Ξέρω ότι παλιότερα έπαιρνε λίγο λιγότερα, όμως τώρα η τιμή είναι αυτή. Μου έδειξε πάντως ότι είναι επαγγελματίας και αυτό το γράφω σαν θετικό.
Θα επιδιώξω και δεύτερη συνάντηση κάποια στιγμή και πιστεύω ότι θα είναι καλύτερη της πρώτης, η επανάληψη βοηθάει.

Υ.Γ
Η Μαριαλένα είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας που χωρίς να είναι μουνάρα, καυλώνει τους γείτονες, είναι ωραίο τυπάκι, ξέρει να πηδιέται και της αρέσει να πηδιέται, για ώρες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
wired77
Μέγας
Εγγραφή:
25 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.517
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, spipis71, rodriguez65 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2017
πολύ καλή κριτική Ναι!
05 Ιουλίου, 2017
Τα είπες όλα στη πένα!ΚαπέλοΜατάκι
(Updated: 06 Ιουλίου, 2017) 05 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ συνάδελφοι!
Την καλησπέρα μου
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Παιδιά που μπορώ να βρω το τηλέφωνο της?
23 Οκτωβρίου, 2017
@ osfp59
Στέλνεις pm στην ίδια και το ζητάς.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5