Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51986
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα.Επισκεψη σημερα στην Τζασμιν.Η κοπελα ειναι σχετικα μικρη και ευπαρουσιαστη.Ειναι μπαμπατσικο μωρο χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι χοντρη.Εχει σφικτο κορμι μαυρισμενο μικρο βυζακι αλλα στητο(εμενα δηλ μου αρεσε αλλωστε γουστα ειναι αυτα).Στα του αγωνα αφου με αλειψε με λαδι,εδω να πω ισως λιγο παραπανω απο το κανονικο εξ'ου και ο τιτλος,ξεκινησε το μασαζ ρωτωντας αν ηθελα ηπιο η δυνατο.Οκ δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα αλλα σε γενικες γραμμες ηταν καλο.Ισως λογω απειριας οπως ειπε και πιο πριν ενας συναγωνιστης.Αφου τελειωσαμε με το μασαζ ανελαβε δραση παλι στην αρχη με μπαλαμουτι επειτα περασαμε σε πιπα με προφυλακτικο.Η πιπα της αρκετα καλη και βαθεια.Επειτα μου στηθηκε πισωκολητα με το ενα ποδι πανω στο μασαζοκρεββατο.Αλλαγη στασης σε ιεραποστολικο κοντρα στο κρεββατι ποτε με το ενα ποδι η και το δυο ψηλα.Κατα την διαρκεια του σεξ εκανα και αρκετη ωρα γλειφομουνι το οποιο εδειχνε να το ευχαριστιεται βαζοντας και δυο δαχτυλα (τα δικα μου) μεσα της.Συνεχεια παλι με ιεραποστολικο και τελειωμα (αφου τη ρωτησα)στην κοιλια της.Αυτα απο εμενα σιγουρα θα προτιμηθει ξανα και ελπιζω αυτη την φορα για πιο πολυ ωρα.Να περνατε καλα και ελπιζω να βηθησα με την κριτικη μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζασμίν
kkpc
Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
26
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nobodyelsebutme

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού