Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβαίνοντας προς Φυλής ήταν το πρώτο σπίτι που μπήκα και για καλή μου τύχη ήταν η τζασμίν, 21χρονων οπως ειπε απο την Ρουμανια πολύ όμορφο κοντοπούτανο και πολύ καλή συμμετοχή μιλαει πολυ καλα ελληνικα!! Άρχισε με φιλάκια και έβαζε πολύ γλώσσα και πολύ χαμούρεμα, ύστερα περάσαμε σε 69 όπου απόλαυσα το μουνάκι της, η κοπέλα ήταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ και μπράβο της. Μετά γυρίσαμε σε πισωκολλητό όπου ξέρει να στήνεται πολύ καλά και μετά απο αρκετό σφυροκόπημα που την είδα ζοριζόταν και έβγαζε πνηχτές κραβγές ήρθε το τέλος, πρεπει να ηταν η καλύτερη εμπειρία σε μπουρδέλο μεχρι τωρα αν εξαιρεσω τα μασατζιδικα στη Σμύρνη που ημουν περισυ, ειναι σαν να γαμας την κοπελα σου, την συστηνω ανεπιφυλακτα και η τσατσα δεν μας ενοχλησε καθολου και ας ειχαν περασει 15 λεπτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζασμίν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, ThE, Invisible Man και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2017
Ναι,μας έπεισες τώρα.Θα τρέξω...Με μία κριτική,στην πιο αμφιλεγόμενη κοπέλα μάλιστα,και τη βγάζεις θεά...Εσένα να πιστέψω ή τον Ν.Σμύρνη που έχει τόσες κριτικές στο φόρουμ;
05 Ιουλίου, 2017
εγω σου λεω τι εγινε πραγματικα, γουσταρε η κοπελα, καμια σχεση με τις αλλες που εχει το στουντιο και τα διπλανα,
σημερα 05/07/2017 μετα τις 12 ειχε μια αλλη ΤΡΕΛΗ φολα, την εδιωξε ο φιλος μου απο το δωματιο ηταν σαν να γαμας παγκακι μου ειπε μη το ενα και μη το αλλο, καμια σχεση με τη Τζασμιν
05 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το μπουρδέλο έγινε στούντιο;Άσε...Προμότορας είσαι κι εσύ.Πείτε στην κοπέλα να βελτιωθεί,και στην τσατσά να μη χτυπάει την πόρτα γρήγορα,και μόνο τότε θα αποκτήσει πελατεία.Είναι όμορφη αλλά δε φτάνει αυτό.
06 Ιουλίου, 2017
Ολα ειναι σχετικα..εγω παντος οταν εχω παει απο καλη κριτικη του σμυρνη να γαμησο φολα μουβγαινε..και του τοχο πει!ειναι καθαρα αν σαν πελατη σε γουσταρη η κοπελα!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4