Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο χρόνια μπουρδελοκαριέρας, πρώτη επίσκεψη λοιπόν στα μέρη του Μεταξουργείου, κυρίως για την εμπειρία αλλά και λόγω αφραγκίας. Πήγα στοχευμένα σε 4-5 μαγαζιά αφού πρώτα συμβουλεύτηκα το site και κατέληξα εδώ. Μάλιστα σε αυτό το μαγαζί μπήκα πρώτα, είδα την κοπέλα και αφού ενημερώθηκα απο τον τσάτσο ότι παίρνει μόνο Έλληνες και είναι καθαρή, ρώτησα εάν κάνει ποδολαγνεία. Η απάντηση ήταν θετική. Έφυγα και επισκέφτηκα τα υπόλοιπα σπιτάκια αλλά ξαναγύρισα εδώ καθότι μου άρεσε το σέξ απίλ της Ντιάνας. Πρίν μπώ τη δεύτερη φορά μέσα κάθησα και παρατήρησα εάν ο τσάτσος όντως έδιωχνε τους Πακιστανούς και ήταν αλήθεια.
Πέρασμα στο αρκετά καθαρό δωμάτιο όπου μετά απο 5 λεπτά περίπου ήρθε η Ντιάνα. Η κοπέλα είναι μία ξανθούλα με αρκετά σφιχτό κορμί, ολοστρόγγυλο σφιχτό κωλαράκι και μέτριο προς μικρό στήθος. Η συμπεριφορά της είναι τυπική εώς και ψυχρή μπορώ να πώ αλλά επαγγελματική. Έγλειψα τα ποδαράκια της τα οποία είναι περιποιημένα αλλά μικρά και η αλήθεια είναι ότι οι μικρές πατούσες είναι λίγο ξενερωτικές. Τέλος πάντων, η κοπέλα δε φταίει, έτσι γεννήθηκε στο κάτω-κάτω. Συνέχεια με πίπα η οποία ήταν πολύ καλή και αργή αν και δε τον έπαιρνε όλο μέσα. Έχοντας γίνει τούρμπο της είπα να την πάρω στα τέσσερα όπου και στήθηκε αλλά μόλις μπήκα μέσα της έχυσα καθότι η ένταση των τελευταίων ημερών σε πολλά επίπεδα, ήταν για μένα μεγάλη.
Τη ρώτησα αν δουλεύει πάντα πρωί εδώ και μου απάντησε καταφατικά. Εν κατακλείδι η Ντιάνα είναι μία επαγγελματίας ιερόδουλη με πολύ καλή εμφάνιση και καθαρή και εφόσον μου δοθεί η δυνατότητα δεν αποκλείεται να την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού