Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικά να πω ότι ήταν η πρώτη φορά που πήρα cg. Συνεννόηση απλή και εύκολη με 2-3 μηνύματα. Μεσημεράκι λοιπόν, σε ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο. Έχω πάει λίγο πιο νωρίς να κάνω το μπανάκι μου άνετος και να περιμένω έχοντας στείλει τον αριθμό του δωματίου. Η κοπέλα χτυπάει την πόρτα 5 λεπτά πιο νωρίς, ανοίγω και αντικρίζω μια κοπέλα με ελκυστικό πρόσωπο, ούτε κάτι απίστευτο, ούτε κάτι άσχημο. Ελκυστικό. Φορούσε μαύρο φόρεμα, μαυρα εσώρουχα και μαύρες γόβες. Μετά την πρώτη γνωριμία η κοπέλα έβγαλε τα ρούχα της και πήγε για μπανάκι.
Βλέποντας την αρχικά γυμνή, θαύμασα τις βυζάρες της και τις πεταχτές ρώγες της. Στη συνέχεια παρατήρησα ότι δεν ήταν τόσο καλοφτιαγμένες όσο νόμισα στην αρχή Money Mouth .. Έρχεται στο κρεβάτι, με φιλάει επιθετικά στο στόμα και αρπάζει τον φίλο μου στο χέρι της. Μετά από λίγο, έχει φέρει τη μουνάρα της στο στόμα μου, μυριζε όμορφα, και παράλληλα έχει εξαφανίσει το φίλο μου. Καλή πίπα, όχι η καλύτερη που μου έχουν κάνει, με φτυσίματα, πνιγμούς, προσπάθησε να τον πάρει όλο στο στόμα, με καραμέλωμα στα αρχίδια, που όταν κατάλαβε πόσο μου αρέσει, δεν τα άφησε στιγμή. Χρησιμοποίησε τα προφυλακτικά που ήταν διαθέσιμα από το ξενοδοχείο Money Mouth .. Στη συνέχεια ρώτησε για την χρήση gel... Σεξ σε διάφορες στάσεις, cowgirl, reverse cow, ιεραποστολικό με κραυγές και στα 4 όπου έχει πολύ ωραίο στήσιμο και το απολαμβάνει περισσότερο. Αμφότεροι για μπάνιο, ξεχωριστά, καλή επικοινωνία για διάφορα θέματα, χωρίς να τρώει χρόνο, ξέρει άπταιστα ελληνικά, πήγαινε και φροντιστήριο. Κατά τη διάρκεια του 2ου γύρου, της ζήτησα να αλλάξουμε στάση αλλά μου είπε ότι ο χρόνος μας τελειώνει σύντομα και ότι έχει κανονίσει με φίλη για καφέ, δίνοντας μου την αίσθηση ότι βιάζεται αρκετά, τόσο που μου κακοφάνηκε και πρότεινε να μου πάρει πίπα για να τελειώσω 2η φορά. Τελείωμα 2 φορές στο στόμα (τα φτύνει), την 1η φορά τον πέρασε πρώτα από τα βυζιά της και μετά στο στόμα για κατάθεση. Έκανε το μπάνιο της, ντύθηκε και αποχώρησε παίρνοντας στο τέλος τα χρήματα, αν και ήταν στο κομοδίνο εξ αρχής. Κλείνοντας την πόρτα, βλέπω πως μόλις είχε συμπληρωθεί η μια ώρα.
Συμπερασματικά, ελκυστική κοπέλα, ωραίο σώμα, λίγο περίεργο σχήμα στο στήθος, καλές υπηρεσίες, αλλά χωρίς πρωτοβουλία. Άπταιστα ελληνικά, καθαρή, καλή επιλογή πιστεύω για τα χρήματα, αν και θα ήθελα να δοκιμάσω Άντζελα στην ίδια τιμή για να έχω μετρο σύγκρισης. Με 20ε περισσότερα, ίσως να υπάρχουν καλύτερες επιλογές. Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
160
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, serafin, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού