Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169638
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από 2 αποτυχημένες προσπάθειες με citytour(δική μου ευθύνη, κάλεσα τελευταία στιγμή και σε ώρα αιχμής) και 1 άκυρο από call-girl κατέληξα σε μια ακόμα μπουρδελότσαρκα.
Μετά από πολλές στάσεις για να δω τι παίζει, απογοητεύτηκα με παρουσίες-τιμές που μου θύμισαν γιατί το έχω γυρίσει στα citytouria. Τέλος πάντων περνάω στο εν λόγω ίδρυμα και ακούω τις υπηρεσίες που θέλω να ακούσω(αχ έμμα που χάθηκες?). Βλέπω την κοπέλα μέτρια εμφανισιακά αλλά ψιλό παιδί και μόλις ακούω το όνομα Κορίνα, ενθυμούμενος κριτικές συναδέλφων είπα να περάσω για ελεύθερο και τελείωμα στο στόμα.

Μπαίνω στο δωμάτιο και τσούπ αμέσως έσκασε το Κορινάκη, με το που πάω κοντά της λέμε γεια κτλ αμέσως πέφτει στον πούτσο μου και ξεκινάει ένα deep throat σε γρήγορο τέμπο και λέω εδώ είμαστε, την πιάνω από το κεφάλι αν και δε χρειάζεται και ξεκινάει ένα mouthfucking δίχως αύριο. Τη πνιξίματα,τη σαλιώματα, τη αλλαγές στάσεων βάζοντας εννοείτε μέσα και αυτήν ανάσκελα στην άκρη να τον παίρνει όλον μέσα αδιαμαρτύρητα με αντοχές που δεν έχω ξαναπετύχει. Ειλικρινά αισθανόμουν ότι έπαιζα σε τσόντα και είμαι ο Rocco.

Στη συνέχεια ακολούθησε σεξ και βια σε διάφορες στάσεις που αν θυμάμαι καλά είχε καλή συμμετοχή με γλυκές κραυγούλες, λέω αν θυμάμαι γιατί είχα εξτασιαστεί τόσο με το κλαρίνο που μου έκανε που δε θυμάμαι καθαρά τα υπόλοιπα, γι' αυτό και την ξανά έβαλα να μου κάνει πίπα για αρκετή ώρα και τελείωσα μέσα στο στόμα της με απεριόριστη ευχαρίστηση.Μεγάλο χαμόγελο

Η κοπέλα αξίζει για serious mouthfucking ελπίζω να παραμείνει στο κουρμπέτι, χωρίς όμως να την ψωνίσει και κάνει διαλογή ποιους πελάτες θα περιποιηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 numpas, argyropelekanos, doggifuck

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού