Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189057
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
4.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Δεύτερη επίσκεψη
Εγώ γράφω ακριβώς τι έγινε και οποιος θέλει με πιστεύει, και το λέω αυτό γιατί αν διάβαζα εγώ αυτή τι κριτική δη θα την πολύ πίστευα. Πήγα στο Video Show τη παρασκευή κατά τις 13:30 Δεν είχα σκοπό να περάσω κάτω και να πληρώσω εισιτήριο. Έλεγα θα κάτσω πάνω στις καμπίνες ιδιωτικής προβολής και ότι βρω. Μετά από 5 λεπτά που είμαι εκεί όλες οι καμπίνες άδειες αλλα ακούω τι πόρτα του μαγαζιού να ανοίγει και μπαίνει ένας μελαψός τυράς χοντρουλης γύρο στα 40 με βλέπει ότι τον κοιτούσα και έρχεται προς το μέρος μου. Εγώ πάω λίγο πιο μέσα προς τις καμπίνες αυτός πάει στην τουλαετα και το παίζει, έρχομαι εγώ με βλέπει και συνεχίζει. Του τον παίζω λίγο (πρωτη φορα που πιανω αλλουνου πουτσα) αλλα μετά σταματάω,μου λέει σε σπαστά ελληνικά να πάμε κάτω και του λέω δεν έχω λεφτά για το εισιτήριο αυτός σταματάει να το παίζει και έψαχνε το πορτοφόλι του μετά από λίγο μου δίνει 5 ευρώ σε ψιλά και μου λέει δώστα και έλα κάτω θα σε περιμένω και φεύγει. Παω εγώ τα δίνω και παίρνω το εισιτήριο, Πήγα πρώτα στον πάνω όροφο όπου έχει straight τσόντες να δω τι παίζει και ήταν μονο 2 παππούδες με τις ψωλές έχω αλλα χωρίς να παίζουν.Κατέβηκα κάτω όπου ήταν 5-6 παππούδες και 2 λίγο νεότεροι γυρο στα 45 Αυτός που μου τα είχε δώσε τα λεφτά με περίμενε στην πόρτα μιας καμπίνας και όταν με είδε μου έκανε νόημα να μπω μέσα. Εγώ έκανα μια βόλτα τα δω αν υπάρχει κάνας νεότερος στο χορό αλλα τζίφος.Πάω στη καμπίνα με το glory hole και αυτός στην άλλη βγάζει τη πούτσα του και αφού τη παίξει λίγο για να καυλώσει τη βγάνει από το παραθυράκι όπου και του τη πιάνω εγώ και του τραβάω μαλακια. Ήταν μικρή αλλα είχε τεράστιες μπάλες και του τις έπιανα πολύ ώρα μετά από λίγο έσκυψα να του γλύψω το πουτσοκεφαλο αλλα σιχαινόμουν να το πάρω όλο μέσα στο στόμα.Όλο αυτό το διάστημα είχαν μαζευτεί 1 παππούς γύρο από την καμπίνα μου και ένας λίγο πιο νέος, του κάνω νόημα να μπει μέσα και με το που μπαίνει βγάζει και αυτός τη ψωλή του έξω. Μεγαλύτερη και πιο καθαρή για έλληνας μου φάνηκε αυτός,Τώρα είχα 2 ψωλές στα χερια μου και τις έπαιζα και τις 2 ενώ μας έβλεπε ο παππούς. Μετά ο νεότερος αρχίζει να μου τη παίζει πάνω από το παντελόνι αλλα εγώ το βγάζω και μου τραβούσε κανονική μαλακια. Αφήνω τη πρώτη ψωλή και κάθομαι στο κάθισμα να ρουφήξω αυτόν που μου τη παίζει τόση ώρα.Πρώτη φορα πήρα πούτσα στο στόμα και μου φάνηκε ωραίο θα το ξανάκανα άνετα ειδικά αν ήταν πιο ξυρισμένος και καθαρός. Μετά από λίγο σηκώνομαι να φύγω από τι καμπίνα να δω τι παίζει στις άλλες και με ακουλουθεί ο τυράς που πλήρωσε και λίγο πιο πίσω ο παππούς Επειδή δεν γούσταρα να με κυνηγάνε πήγα πάνω να δω λίγο straigt τσοντούλα αλλα και εκεί με ακολούθησε, κατεβαίνω κάτω πάλι από πίσω μου να μου λέει να πάμε σε καμπίνα εγώ του λέω δεν θέλω και παο να μπω σε μια να είμαι μονος αλλα ανοίγει πόρτα και βγαίνει ένας πακιστανός και ένας παππούς που λογικα τον πλήρωσε. Λέω σε αυτόν που με ακολουθεί ότι πάω λίγο πάνω και να με περιμένει εδώ αλλα εγώ έφυγα κατευθειαν και κοίταζα που και που πίσω μου μη με ακολουθήσει αλλα τη γλύτωσα. Δεν νομίζω να ξαναπάω σε αυτό το cinema όλο παππούδες και πακιστανους μαζεύει αν και ήταν καλο για μια πρώτη εμπειρία δεν θέλω να χαναβρεθω εκει
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
29
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985, kaulintiri, efi80

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2017
Λες ότι δεν θες να ξαναπάς αλλά τώρα που άρχισες το γλύψιμο δεν γίνεται....θα ξαναπάς και θα ξαναπάς στα σίγουρα!

Γλώσσα
04 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ίσος αν πέσει πολύ ξεραΐλα και βαρεθώ πάλι τις τσόντες Μαλακία να περάσω μια βόλτα..
25 Ιουλίου, 2017
Μια φορα πουστης για παντα πουστηςΜεγάλο χαμόγελο
08 Μαρτίου, 2018
Δεν θες δεν θες αλλα τις αρπαζες τις ψωλες ρουφηχτρα..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4