Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Άντζελα είναι μιλφάκι απο Αλβανία,ψηλή,λεπτή,με κατάλευκο δέρμα και κατάξανθα μαλλιά τα οποία είχε πιασμένα πάνω.Η κοπέλα αυτή στα μπουρδέλα είχε ξεκινήσει να δουλεύει απο το Διδύμου 27 και τώρα εργάζεται σταθερά στο Αλκιβιάδου 16Β. Απο το σαλόνι που βγαίνει παίρνει καβλωτικές πόζες και προσπαθεί να πείσει τους παρευρισκόμενους να περάσουν στο σαλόνι. Έχει πολύ μεγάλη τσαχπινιά και γενικά καταφλερνει να σε καβλώσει απο το σαλόνι κιόλας.Αποφάσισα να δοκιμάσω την Άντζελα καταβάλλοντας το αντίτιμο και παιρνόντας στο δωμάτιο.
Μπαίνοντας στο δωμάτιο η Άντζελα ήταν μέσα στην ενέργεια όπως ήταν και στο σαλόνι.Μιλάει υπερβολικά πολύ και κάνει και αρκετές προσωπικές ερωτήσεις ηλικία,επάγγελμα κλπ. Η φωνή της είναι χαρακτηριστικά λεπτή και μιλάει γρήγορα. Άρχισα να την χουφτώνω στα όρθια.Μού έδειξε να ξαπλώσω και έπεσε πάνω μου στο κρεββάτι για να με καβλώσει αγκαλιάζοντας με. Αμέσως μετά μου είπε ότι θα μου κάνει δώρο μασάζ. Εγώ σκέφτηκα ότι θα είναι μασάζ body to body αλλά αυτή απλώς με έτριβε σε διάφορα σημεία και ειδικά στις γάμπες. Για μασέρ πάντως δεν το είχε και δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω μασάζ αυτό που μου έκανε γιατί ήταν αρκετά υποτυπώδη και άτεχνο.
Με ρώτησε πως επιθυμώ την πίπα και της είπα άνευ.Ξάπλωσε ευθεία προς τα εμένα και μπροστά στα πόδια μου και άρχισε να το γλύφει απαλά στην αρχή παίζοντας το με τα χέρια.Κατόπιν το έβαλε στο στόμα της και άρχισε το τσιμπούκι το οποίο ήταν αρκετά βεντουζωτό και γινόταν εσωτερικά παίζοντας το με την γλώσσα. Η τεχνική του τσιμπουκιού της είναι στο στυλ της Σόνιας της μιλφ απο δίπλα και της Νίκα πρώην ομόσταβλης της.Μόνο που σε τεχνική δεν ήταν άριστο όπως τον προαναφερομένων και επιδέχεται βελτιώσεως. Μία δεύτερη λεπτομέρεια είναι ότι στο τσιμπούκι θέλει να το κάνει με τον τρόπο της και δεν επιδέχεται καθοδήγηση. Το έβαζε λοιπόν μέσα στο στόμα της σφιχτά και ξεκινούσε το μοτεράκι μέχρι που με κάβλωσε. Της είπα να περιποιηθεί και τα αρχίδια. Απλά τα έπιανε απο κάτω με τα χέρια και τα απαλόγλυφε σε συγκεκριμένο σημείο, οπότε της είπα να ξαναπιάσει το τσιμπούκι. Για τους όρχεις μου είπε ότι προτιμά η περιοχή να είναι ξυρισμένη.
Εκεί που τα πήγαμε αρκετά καλά με την Άντζελα ήταν στην στάση του 69. Πήρε θέση και βολεύτηκε πάνω μου και άρχισα να την γλύφω, χουφτώνοντας τα όμορφα κωλομέρια της. Στην στάση αυτή πότε έκανε handjob και πότε με τσιμπούκωνε με την τεχνική που περιέγραψα. Την έγλυψα καλά τόσο στο μουνί της όσο και στην κωλοτρυπίδα της που δεν την δοκίμασα παρόλο που την προσφέρει στο πρόγραμμα.Δάχτυλο πάντως δεν δέχτηκε.
Η Άντζελα πέρασε την καπότα και της είπα να με καβαλήσει.Ξεκίνησε αρχικώς να ανεβοκατεβαίνει στον πούτσο μου ενώ εγώ έγλυφα τα στητά της βυζιά.Κατόπιν της είπα να έρθει πιο κοντά μου όπου ξεκίνησα να την γαμάω ενώ αυτή μου έριχνε βυζοσκάμπιλα και συνέχισα να την θηλάζω. Φιλιά στο στόμα και γλυψίματα σε λαιμό και αυτιά από και πρός τον πελάτη τα αποφεύγει.
Η επόμενη στάση ήταν αυτή του πισοκωλητού όπου πήρε μία πολή καλή θέση τοποθετώντας απο κάτω της αρκετά μαξιλάρια δίνοντας μου τα μουνόκωλα της φόρα παρτίδα.Άρχισα να την γαμάω δυνατά έχοντας πολύ καλή θέα και χωρίς να κλέβει ενώ η Άντζελα βογγούσε ηδονικά.Ιδιαίτερα στις πιο δυνατές πιστονιές.
Όταν της είπα να στηθεί και στην ιεραποστολική στάση για να την γαμήσω δεν ήθελε και μου πρότεινε να με τελειώσει αυτή. Πριν περάσω στο δωμάτιο την είχα ρωτήσει αν το τσιμπούκι της είναι τελειωτικό στο στόμα. Έτσι ξάπλωσα αφαίρεσα την καπότα και της είπα να ξεκινήσει το τσιμπούκι.Αυτή όμως τον έπαιζε και δεν έκανε τσιμπούκι. Οπότε αυτό το είπε παραπλανητικά για να περάσω στο δωμάτιο. Οπότε αρχικά την γύρισα σε 69 και άρχισα να την γλύφω όσο τον έπαιζε και κατόπιν την έστησα στα τέσσερα και άρχισα να την χουφτώνω κάνοντας παιχνίδι.Όταν ήμουν έτοιμος σηκώθηκα όρθιος στο κρεββάτι και άρχισα να την χύνώ κάνοντας την σπερμοντούζ.Την καθάρισα με μωρομάντηλο και είπε ότι αν γουστάρω με ξαναπεριμένει.
Εν κατακλείδι η Άντζελα είναι καλής εμφάνισης, είναι κοινωνική με θετική ενέργεια απο το σαλόνι κιόλας πέρνοντας καβλωτικές πόζες, σε κάποια σημεία γίνεται αδιάκριτη όμως. Στο δωμάτιο θέλει να δουλεύει με τους δικούς της ρυθμούς που άλλοτε είναι αρκετά καλοί άλλοτε είναι εσφαλμένοι αλλά ως προς το τελευταίο δεν επιδέχεται καθοδήγησης. Στο σεξ γαμιέται καλά χωρίς να κλέβει αλλά στα αρνητικά ότι τρίτη στάση δεν δέχθηκε. Θέμα χρόνου δεν έθιξε. Τελειωτικό στο στόμα δεν έκανε παρόλο που άλλα είχαμε συμφωνήσει στην αρχή. Η συνολική μου εμπειρία με την Άντζελα κρίνεται καλή και είναι πάνω απο τον μέσο όρο αντίστοιχων υπηρεσίων,απέχει όμως απο το να είναι άριστη καθώς περιθώρια βελτίωσης υπάρχουν. Ωστόσο την προτείνω προς δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2017
Κατατοπιστικότατος.Πολλά δεν ήθελε η Άντζελα.Δεν θα πάω.
Δ
Διαγόρας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1