Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 143 10
Sex Studio 283556
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γράφω μία κριτική για την Νάντια, γιατί δέν υπάρχουν πολλές και νομίζω οτι αξίζει να την δούν οι λάτρεις των hot milf.

Να τονίσω οτι η συνάντηση έγινε τον περσινό Ιούλιο και δεν την εχω δεί πρόσφατα. Γιατί δεν έγραψες τότε θα μου πείτε. Σωστή ερώτηση το αμέλησα για λίγο καιρό, ενώ η κοπέλα ξαφνικά σταμάτησε και δεν θεώρησα οτι υπήρχε λόγος να γράψω. Προς έκπληξη όλων, επανήλθε στην δράση μετα απο αποχή πάνω απο εξάμηνο μπορεί και περισσότερο.

Το στούντιο γνωστό πάνω στον κεντρικό, με κόσμο να περνάει πάντα, ενώ ακριβώς δίπλα εχει μαγαζί με ρούχα που συνήθως έχει γκομενάκια που χαζεύουν. Σφυρίζοντας αδιάφορα κάνω ενα σβέλτο πλάγιο βήμα και τσουπ μπήκα!

Ο χώρος γνώστος με ωραίο ρετρό σαλόνι και καναπέδες. Κάθομαι και σκάει η Νάντια με τα εσώρουχα. Ψηλή ξανθιά με πρόστυχο βλέμμα και ωραίο στήθος, ενώ κάνοντας μεταβολή είδα τα οπίσθια της και σηκώθηκα να μπω στο δωμάτιο επιλέγοντας απλό "ευέλικτο" πρόγραμμα.

Είσοδος στο πρώτο δεξί δωμάτιο με την ντουζιέρα, γιατί αν θυμάμαι στο επόμενο που είναι όμως πιο ευάερο και ευρύχωρο δεν έχει (βλ κριτική για Τόρι) χρήζει ανακαίνισης γενικά, γιατί και το κρεβάτι και ο πάτος της ντουζιέρας είναι ταλαιπωρημένα.

Ερχεται και η Νάντια η οποία είναι περί τα 35  απο την Ρουμανία, κορμάρα και
κρεβατογεμίστρα, μου αποκαλύπτει το φυσικό στήθος της κοντά στο 3 που εχει κρεμάσει ελάχιστα, αλλά δεν χαλάει την γενική εικόνα. Χάδια και γλύψιμο στις ρόγες της ενώ με έπαιζε λίγο γρήγορα, έγινα κάγκελο και περνάει το λάστιχο με το στόμα κάνοντας τσιμπούκι αντάξιο της σχολής της, αλλά και αυτό λίγο βιαστικό. Ιεροποστολικό μετά με δυνατές διεισδύσεις ενώ η ίδια κοίταζε αλλόυ και φώναζε μηχανικά. Την βάζω και στα 4 και τα δίνω όλα γιατί ειχα γίνει τούρμπο σε αυτήν την στάση, τοσο με το θέαμα και το ύψος της αφού για να την πιάσω απο τους ώμους και να την καρφώσω είχα τεντώσει τα χέρια μου φούλ, ενώ το θέαμα του κώλου της που έχει και μερικά τατού πάνω και στο πλαι στην μέση ηταν καβλωτικό και την κατάφερα να μου ρίξει και μερικές πρόστυχες ματιές απο τον πλαινό καθρέπτη, με έφεραν στην ολοκλήρωση χύνοντας δυνατά μεσ το λάστιχο.

Δεν πέρασα και άσχημα υπήρχε έτσι μια τάση του αντε να τελειώνουμε, αλλά σε λογικά πλαίσια. Δεν με πείραξε γιατί η Ναντια ανήκει στην κατηγορία μιλφάρα κορμάρα και σε γενικές γραμμές έκανα ενα καλούτσικο ξεφόρτωμα. Δεν εχω ξαναπάει δε μαζί της απο τότε ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάντια
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.559
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon., sexdreamer, Γιώργος Ξύδης και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2017
Αγαπητε, απο τον περασμενο Ιουλιο το στουντιο εχει ανακαινηστει. Ελπιζουμε να μας ξαναεπισκεφτειτε Χαμόγελο
07 Ιουλίου, 2017
Αυτά είναι καλά νέα!!! Έχω έρθει μερικές φορές μόνο στο σαλόνι που είναι ίδιοΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2