Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 168 10
Ξενοδοχεία 131825
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το αγαπημένο μου hotel στην Αθήνα.
Εχω πάει πάρα πολλές φορές τα τελευταία 2 χρόνια. Κανονικά θα έπρεπε να νοικιαζα δωμάτιο με τον μήνα. Ποιο οικονομικά θα μου κόστιζε. Κουλ
Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα και θα πω για ποιους λόγους το προτιμώ.

Τα δωμάτια του είναι σε καλό μέγεθος. Προτιμώ βέβαια το Νο 54 όπου είναι και το αγαπημένο μου λόγο μεγαλύτερου μεγέθους και είναι και με μεγάλη βεράντα.
Μέσα τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα. Δεν έχει τύχη σε εμένα ποτέ να παραπονεθώ. Επίσης μέσα στα δωμάτια έχουν δύο μπουρνούζι, 5 πετσέτες (2 μεγάλες και 3 μικρές),
2 ζευγάρια παντόφλες. Όλα αυτά είναι μέσα σε πλαστικές αεροστεγές σακούλες και δηλώνουν ότι είναι καθαρά και όχι χρησιμοποιημένα.
Πάντα υπάρχει ένα μπουκάλι νερό, 2 σοκολατάκια και 2 μπισκότα γεμιστά Παπαδοπούλου.

¨Εχει διάφορα κανάλια με ερωτικές ταινίες που εγώ ποτέ δεν βλέπω καθότι μου αρέσει να ακούω μουσική. Με λίγα λόγια πηδάω μετα μουσικής. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Το πάρκιγκ είναι μεγάλο και κλειστό. Από το απόγευμα και μετά υπάρχει και παρκαδόρος. Η πρόσβαση είναι ευκολάτατη και τα αυτοκίνητα είναι κάτω από
τέντα με αποτέλεσμα να μην τα χτυπάει ο ήλιος αλλά και η βροχή.

Το κόστος τον δωμάτιων είναι στα € 22 ευρώ και μαζί περιλαμβάνετε ό καφές σας, ή το αναψυκτικό σας, ή το κρασάκι σας. Το πρώτο ποτό είναι δωρεάν.
Η διαμονή είναι για 4 ώρες.

Έχει 5 ορόφους, εκ των οποίων οι 4 όροφοι δουλεύουν. Ο 4ος όροφος δεν είναι σε λειτουργία.

Το μόνο μείον για εμένα είναι ότι κάποιες φορές μπορούμε να πάμε και να είναι φουλ όλα τα δωμάτια.


Τέλος να πω ότι το σύστημα δεν με αφήνει να αξιολογήσω όπως εγώ θέλω οπότε σας καταθέτω παρακάτω την αξιολόγηση μου.

Χώρος (γενικά)* 8
Καθαριότητα* 10
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service* 8
Πρόσβαση/parking* 10
Αναμονή* 8
Διακριτικότητα* 8
Σχέση ποιότητας-τιμής/κόστους* 10

Μέσος όρος: 8.85
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, fouxter, aselgeia και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2017
Έχεις απόλυτο δίκιο για το ευρύχωρο 54! Καπέλο
Έχει ακόμα τον μεγάλο δερμάτινο καναπέ στα δεξιά (που είναι και ό,τι πρέπει για αμαρτίες);
Στις φωτογραφίες του σάητ, δυστυχώς, είδα ότι υπάρχει τώρα μια πορτοκαλί πολυθρόνα στη θέση του.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
03 Ιουλίου, 2017
Όντως πολύ ωραία δωμάτια. Πήγα προχθές Σάββατο βράδυ πήραένα ποτάκι αλλά χρεώθηκε πέντε ευρώ άρα δεν ισχύει αυτό που γράφεις για το πρώτο ποτό δωρεάν. Πάντως πολύ θετικές εντυπώσεις και πεντακάθαρο !!!!!!!!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2