Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με υποδεχτηκε με ενα μαυρο συνολακι,πολυ ευδιαθετη και χαμογελαστη.
Η ηλικια της μπορει να εινα και 40 με ωραιο ψηλο κορμι,μικρα βυζακια αρκετα στητα και ενα κωλαρακι,οτι πρεπει για την ηλικια της,οχι σφιχτο αλλα χωρις περιττα πιασιματα η ψωμακια.Το μονο που δεν μου αρεσε ηταν οι πολλες φακιδες στους ωμους της που σε συνδιασμο με το ασπρο χρωμα που ειχε την εκανε να μεγαλοδειχνει και αλλο.
Πληρωσα το παραβολο και πηγα για ντουζ και οταν βγηκα ειχαμε εναρξη του αγωνα με πολυ μπαλαμουτι,αρκετα φιλια,οχι ολα με γλωσσα και περιποιηθηκε ολο το κορμι μου πριν φτασει στο επιμαχο σημειο.Ασχοληθηκε αρκετα με τα @@ και εκανε μια αργη αισθησιακη πιπα με πολλα deep αλλα πνιγοταν πολυ ευκολα και τον εβγαζε κατευθειαν.
Την περιποιηθηκα και εγω,εχει ωραιο μουνακι,καθαρο της αρεσει το γλειψιμο και χυνει πολυ ευκολα.
Στα του σεξ παιχτηκαν κλασσικα δυο γυροι,αντεχει το δυνατο σφυροκοπημα,της αρεσει,καναμε ολες τις συνηθισμενες στασεις και οι καταθεσεις εγιναν,η πρωτη στα βυζακια της και η δευτερη πανω στο κωλαρακι της.
Αν θα την ξανασυναντουσα εβαλα οχι γιατι,σε γενικες γραμμες καλα περασα χωρις κατι το αξιομνημονευτο απλα παμε για αλλα.
Τα λεφτα σου δεν θα τα κλαψεις,αλλα δευτερη φορα με την ενλογω κυρια στα 140€ το θεωρω υπερβολη.
Αυτο που σε κερδιζει μαζι της,ειναι η διαθεση που εχει και η προθυμια να περασεις καλα μαζι της με αυτο που μπορει να προσφερει,

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, 6Y44 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού