Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Το μαγαζι εχει φερει καποιες κοπελες και ειπα να παω για αυτοψια, καθως καποιες δεν ειχαν φωτος. Χθες ειδα τελικα οτι ανεβηκαν κι αλλες φωτος, αν το ειχα δει πριν παω ισως να βοηθουσε...
Πηγα και ειδα Κωνσταντινα, Σαμαρα, Φλωρα. Με την πρωτη δεν τρελαινομαι να ξαναπερασω, η τριτη μακρια απο τα γουστα μου, πηρα την δευτερη.
Γεματα ολα τα δωματια, οποτε αναμονη για να μπω. Μπηκα και ηρθε η κοπελα. Ειναι ψηλη με ποδαρες, γι'αυτο την επελεξα. Απο εκει και περα, απο κοντα ειδα τα υπολοιπα... Το προσωπο της ειναι γεματο ακμη, παντου! Τα ποδια αξυριστα, ο κωλος εχει εντονο χνουδι απο πανω, μονο τα βυζια ειναι μεγαλα και οκ. Επισης εβηχε αρρωστιαρικα. Μιλαει καποια ελληνικα, οσο την βολευει. Λεω μεσα μου: Τουλαχιστον εδω εχουν ενα ωραιο στραπ, οταν το βαλει θα στρωσουν τα πραγματα. Μπα!! Τελικα δεν το ειχαν! Εφερε ενα στραπ αλλο κι ενα δονητη χεριου, ελεγε οτι το αλλο δεν υπαρχει πια και δεν εδειξε καμια προθυμια... Το στραπ ειναι χοντρο για πρωκτικο, οποτε πηγαμε με του χεριου. Πρωτα πηγε να βαλει δαχτυλο, εχει τεραστια νυχια και με ποναγε. Ουτε να απλωσει την κρεμα δεν ηξερε. Γλυψιμο αρχιδιων αρνηθηκε με ασχημο τροπο. Μετα πηραμε του χεριου το δονητη, εγω τον εβαλα μεσα γιατι αυτη δεν μπορουσε. Το μονο που μου εμεινε ειναι η φατσα της οταν προσπαθουσε να τον βαλει, πιεσμενη και στραβωμενη ταυτοχτονα, το σκεφτομαι και γελαω. Ειπα να κανουμε καμια ποδολαγνεια (Νο 39 ποδι), αλλα ειχε πατησει κατω και ηταν βρωμικα. Οποτε την εστειλα αχυστος γιατι δεν εβλεπα προκοπη.
Βγαινοντας ειδα ενα αλλο κοριτσι λεπτο με πολυ ωραιο προσωπο, αν ηταν αυτη στο δωματιο θα μπορουσα να τελειωσω ανετα.
Κριμα που παει και το καλο στραπ ον, ηταν κατι που βοηθουσε στον οικο αυτο.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Samara
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Qweeerty

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού