Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67843
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν να μην κανω την αρχη.. Αλλη μια κριτικη που χρωσταω. Ημερομηνια ενδεικτικη καπου στα τελη Απριλη.. Πολυ ευκολη συνεννοηση με sms στα Αγγλικα κ με μια εγκαιρη αλλαγη της ωρας απο τη Μαρινα την οποια εκανα αποδεκτη! Ειδα στην πορτα γνωστου χοτελ στο κεντρο μια γλυκια γυναικα κ ταυτοχρονα μια γυναικα που μου εβγαζε απιστευτη καυλα. Καλοντυμενη κ με πολυ ερεθιστικο αρωμα. Λιγη κουβεντα κ μπηκε για μπανακι. Βγαινοντας με τα νερα σχεδον μου ορμησε με βαθια γλωσσοφιλα κ κατ'ευθειαν απολαυσα πολυ καλη πιπα..βαθια..υγρη..καραμελωμα..απ'ολα!αφεθηκα κ τελειωσα στο στομα. Φρεσκαρισμα κ οι δυο κ μετα προτεινε μασαζ το οποιο φυσικα κ δεχτηκα! κανονικο μασαζ ομως..οχι χαδακια κλπ..πολυ καλο!δεν καταλαβα για ποτε τον πηρε παλι στο στομα..δεν ηθελα κ πολυ να ξανακαυλωσω,περασμα σκουφου κ βουρ..!πολυ καλη συμμετοχη κ η θεα της κωλαρας απιστευτη!μετα απο διαφορες στασεις ηρθε το τελος με τη Μαρινα σε reverse cowgirl!ηθελα να βλεπω..ξανα ντουσακι κ με χαιρετισε. Συμπερασματικα,περασα πολυ καλα,το τιμησε δεοντως το δωρακι της! Κατα τη γνωμη μου στα 80 ευρω θα ηταν ΤΟ VFM!! Αλλα δεν καθοριζουμε εμεις τις τιμες.. Θα την ξαναεβλεπα παντως αν κ προτιμω την ποικιλια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού