Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67879
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μέσα στον καυσωνα βρήκα μία ώρα ελεύθερη και είχα στο μυαλό μου την Μαρίνα καθότι στο παρελθόν δεν ειχα καταφερει να συναντηθώ μαζί της.
Φτάνω στο ξενοδοχείο, γρηγορα για ντουσάκι και μετά από 10 λεπτά φτάνει η Μαρίνα. Μια πολύ όμορφη κοπέλα από κοντά με θυληκές αναλογίες και γλυκό πρόσωπο και γέλιο για τα γούστα μου. Γρηγορα και η ιδια για ντουσάκι και αρχισε ο 1ος γύρος. Εντύπωση μου κάνανε τα πολύ βαθιά φιλιά της με γλωσσα και η διάθεση της να σε περιποιηθει..Αφού πρώτα την περιποιήθηκα λιγάκι εγω (την αισθάνθηκα να τελειώνει)και να τρέμει με περιποιηθηκε άψογα η ιδια και η κατάθεση εγινε στο στόμα της όπου διακριτικά πήγε στο μπάνιο για να τα φτύσει..Στην ωρα του social μια μικρη αδυναμία στα αγγλικά υπερκαλύπτεται από την πολύ καλή της διάθεση και την όρεξη της να σε κάνει να περάσεις καλά...Ο δευτερος γύρος δεν αργησε να αρχίσει γιατί η Μαρίναι είναι πιο καυτή και από τον καύσωνα.. Γυρισα λιγάκι να βλεπω την κωλάρα της (τονίζω το ..αρα)όπου κατευθειαν είχαμε "ανόρθωση ηθικού" και αρχισε το κοπάνημα.. Μου έβγαλε κάτι η Μαρίνα το πολύ θετικό το οποίο σε συνδυασμό με μια όμορφη παρουσία σε κάνει να περάσεις πολύ όμορφα.. Εμαθα πως θα είναι εδώ για περίπου ενάμησι μήνα οπότε σίγουρα θα την ξανατιμήσω...Οι βαθμολογίες ειναι οι υψηλότερες που με άφησε να βάλω το συστημα..Σιγουρα στην εμφάνιση στη διάθεση και στη γενική συμπεριφορά θα είχα βάλει υψηλότερη βαθμολογία...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
αβγδεζ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.236
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, fouxter, aselgeia και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού