Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οι εξαιρετικές κριτικές και σχόλια της κοπέλας στο σχετικό νήμα με ώθησαν σε συνάντηση.

Η πρώτη εντύπωση εμφανισιακά ήταν διαφορετική από αυτή που περίμενα. Πιο γεμάτη σε σχέση με τις φώτος (χωρίς να είναι νταρντάνα, απλά στις φώτο μου φάνηκε πιο λεπτή) και αρκετά πιο άγρια στο πρόσωπο. Ισως να έπαιξε ρόλο το ότι ήταν αβαφη. Μόνο στο ύψος ήταν όπως την περίμενα. Θεόρατη! Αν την δεις στο δρόμο περιποιημένη, σίγουρα την προσέχεις, απλά είχα άλλες προσδοκίες.

Αγγλικά μετριότατα και ανάμεικτα με ρώσικα Κεφάλι σε τοίχο!

Οχι κάτι ιδιαίτερο το στοματικό της. Σχετικά άγαρμπη στις κινήσεις της, αν και από διάθεση δεν υστερούσε καθόλου. Φιλική και με χαμόγελο. Απλά μου έβγαζε ένα ρωσοβλαχαδίστικο στυλ που σε συνδυασμό με την αγριάδα του προσωπου και την έλλειψη μακιγιάζ, μου έφερε λίγο σε σεξ στο σταύλο με την κόρη του αγελαδάρη από την Κλαϊπέντα. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Στα 180 την ώρα, θα περίμενα κάτι καλύτερο...

Τουλάχιστον ήταν προσιτή η τιμή του anal στα +40 ευρώ (αν και θα έπρεπε να συμπεριλαμβάνεται στα 180). Ανταποκρίθηκε μια χάρα στα 4, χωρίς να διαμαρτυρηθεί ακόμη και σε πιο έντονους ρυθμούς. Ωστόσο, μερικά σπυράκια (μάλλον όχι ύποπτα, αλλά δεν είμαι και ειδικός) στα δύο κωλομέρια χαλούσαν λίγο τη φάση.

Δεν θα τη ξανασυναντούσα προσωπικά, νομίζω υπάρχουν καλύτερες επιλογές σε αυτά τα μπάτζετ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
466
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΜrKavlopoulos, company of heroes tho, mixalis mixoy και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2017
Ωραία και κατατοπιστική η κριτική σας αγαπητέ. Μια ερώτηση μόνο. Πού είναι η Κλαϊπέντα , και εις τι οφείλεται η υπεροχή των θυγατρών των γελαδάρηδων που κατάγονται από εκεί ;
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
30 Ιουνίου, 2017
οτι περιγράφεις πάνω κάτω τα έγραψα στο σχετικό νήμα την προηγούμενη βδομάδα, δεν είχε ακόμα προφίλ η κοπέλα Εμμμμ
M
mars_ch
30 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ηθελα να γράψω κάτι πιο επαρχιακό σε σχέση με Βίλνιους, Κάουνας κ.α. για την Λιθουανή εταίρα και εντόπισα στο χάρτη αυτή την πόλη στη Λιθουανία με το χαριτωμένο όνομα Γλώσσα Η αλήθεια είναι οτι είναι παραθαλάσσια οπότε μάλλον παράγει πιο κυριλέ εταίρες!

30 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9A%CE%BB%CE%AC%CE%B9%CF%80%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%B1
Μάλλον οφείλεται στο οτι οι αγελάδες εκεί είναι πιο τροφαντές;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4