Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατ'αρχήν η κριτική έχει μπινελίκια, slang, πουστρι..κια ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ρητώς να την διαβάσουν Αντισθένηδες, Σερίφηδες, Λούκυ Λουκς κτλ.

Στους 40+ C με το aircondition να μην κόβει το φαινόμενο του θερμοκηπίου από τα τζάμια, ασφυκτιούσα ντυμένος με τη στολή εργασίας μου
"Boeuf aux carrotes" στην γαλλική αργκό ήτοι "Βοδινό με καρότα" alias "κουστουμαρισμένος", κάτω από τους πρόσφατα δωρισμένους πίνακες της ξεκωλιάρας ζωγράφου που όταν δεν είχε το πινέλο στο χέρι, είχε την γροθιά μου στον κώλο της διότι λάτρευε το fisting...

Τα πιπίνια στην εργασία βολτάρανε με διάφορα Pretext κρατώντας για δικαιολογία κάτι π@π@ριές για να τους χαζεύουν, κυκλοφορώντας με μακρυά φορέματα, σκίσιμο έως τον κώλο, ΜΗΝ φορώντας ΤΙΠΟΤΑ από μέσα Money Mouth. Αν ξέρανε την ιστορία Κατσικογάμης πίσω από τα κρεμασμένα δημιουργήματα θα ήταν σίγουρα πιο προσεχτικές δηλ θα πηγαίνανε τοίχο τοίχο.

Επρεπε κάτι να κάνω η κατάσταση ήταν στο απροχώρητο.

Παίρνω τον γνωστό πορνοσυναγωνιστή "Ελα θα κάνω ντούο Κατερίνα - και κάτι από Γλάμουρα ή ΧρυσοΔιαμάντηδες φουλ λεσβιακό με κώλο κερασάκι". Η ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΤΗΤΑ των ΓΝΩΣΤΩΝ πλέον ευχών του αυτή τη φορά με ΕΞΕΠΛΗΞΕ " Σου έχω πει τίποτα για το πως είναι η μάνα σου τελευταία Θυμός?"

Ντριιιιιννν "Ναι?" - "Κατερίνα από σοβαρό συναθλητή τον John100 έχω θετικές πληροφορίες " - " (χαμόγελα) - " Κοίτα θέλω στις 9.00 αλλά στις 9.30 να έχω καλέσει άλλη κοπέλα για φουλ λεσβιακό να την γλύφεις και να παίρνω κώλο, απλά κάνα μισάωρο να παίξουμε μόνοι μας για γνωριμία, είμαστε οκ?" - " Ναι αλλά ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ να μην είναι στημένο να το πάμε ΦΟΥΛ λεσβιακό (!!!) Προσκύνημα" - " Κάτσε και σε ξαναπαίρνω, έχω shortlist να σου στείλω Links να διαλέξεις ποιά θες?" - "κάνε μου έκπληξη"

Μτρινννννννν "Παρακαλώ" - "Γλάμουρας???" - "Ναι τι μπορώ να κάνω για σας?" - "Lika ή Ksenia που κάνουν άναλ και λεσβιακό και ζευγάρια να έρθουν στις 9.30 θα είμαι με φίλη" - "Περιμένετε να τελειώσουν τα κορίτσια και να σας πάρω γιατί μπορεί αν το λένε και να το έχουμε γράψει ΑΛΛΑ ΔΕΝ είναι σίγουρο ότι το κάνουν τελικά με γυναίκες" η απάντηση ήρθε με sms "όχι δεν κάνουν ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου"

Οκ έντιμο μεν αλλά γιατί είναι γραμμένο δε στο σαι?Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Ντρινννννν "Ναι???" - "Diamond?" - "παρακαλώ" - "Το και το τους λέω θέλω Angelina 140+30+50 lesboΚώλο" - "είναι πολύ γλυκιά θα περάσετε καλά " -(αρχίδια καπαμά) @@@@

Στο πυρωμένο κλεινόν άστυ στο bill άνοιξα την πόρτα στις 9.00 επακριβώς και

α) ένα χαρούμενο όμορφο πλάσμα - κορίτσι πήδηξε στην αγκαλιά μου και με έπνιξε στα γλωσσόφιλα με το καλημέρα με το στρασάκι της στο πλάι του χείλους να με γαργαλάει.
****** Η Κατερίνα ΔΕΝ είναι μία ΟΜΟΡΦΗ πορνστάρ
****** Η Κατερίνα ΔΕΝ είναι μία ΟΜΟΡΦΗ Τσιμπουκομοντέλα Ρωσοτουρίστρια ότι φάμε ότι πιούμε και ΟΤΙ αρπάξει ο κώλος μας
****** Η Κατερίνα ΕΙΝΑΙ ένα ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΙ που ήρθε για ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ και να ΖΗΣΕΙ από αυτό που κάνει
****** Η Κατερίνα ΧΩΡΙΣ κανένα μακιγιάζ έχει όμορφα, ΑΡΜΟΝΙΚΑ χαρακτηριστικά οβάλ μάτια, καθαρό βλέμμα, ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΑ χείλια που κάνουν τον πούτσο να ΠΑΡΑΜΙΛΑΕΙ όταν αυτά ΔΕΝ μιλάνε, μακρύ μαλλί περιποιημένο.
****** Η προφορά της ξενίζει λίγο ΑΛΛΑ σας πληροφορώ σαν γνήσιος ΓΚΑΓΚΑΡΟΣ αναντάμ παπαντάμ τα περισσότερα ελληνικά που ακούω γύρω μου από Ελληνάρες είναι για τον πούτσο και σαν προφορά και σαν σύνταξη.
****** Το πρόσωπό της είναι καλύτερο από της Μαριλένας και της Νάγιας για να έχετε ένα μέτρο σύγκρισης

β) άρχισε να ανοίγει το φερμουάρ από το καυλοφόρεμα αυτό το κόκκινο και έπεσε κάτω, μετανιώνω που δεν το άνοιξα με τα δόντια.
****** πήγε απ'ευθείας στο μπάνιο με δικά της αφρόλουτρα και ΚΡΕΜΕΣ σώματος ΧΩΡΙΣ λιπαντική-γέλη-τι-κόλλημα-είναι-αυτό-ρε-Bliz."Αν θες χρησιμοποίησέ τα είπε ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο".
****** Γλυψιμο στις ρώγες μου, γλύψιμο στις ρώγες της, προκαταρτικό ρούφηγμα στον πούτσο, χάιδεμα στα αρχίδια ΑΠΑΛΟΟΟΟ, φτυσιματάκια για το καλό να μην τον πιάνει το μάτι το κακό.
****** γύρισμα 69 της αρέσει να τη γλύφουν και ανταποδίδει. τα χειλάκια της είναι firm-soft, το μουνάκι της κομψό, μικρά μουνόχειλα, ο κώλος ποίημα πέη δεν παίρνει - παίρνει όμως καταπληκτικά δακτυλιάσματα ακόμη και με τον αντίχειρα όταν είναι στα 4.
****** Σκούφος Κάθισμα από πάνω γκάζια - γρήγοροι ρυθμοί τουιστ. ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ στον κώλο εν'αλλαξ. "Ετσι καύλα μου χτύπα". ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ να της χαλάσω χατήρι? Σε τέτοιο μωράκι? Πάρε αυτή πάρε και τούτη (στον κώλο ρε, που πάει το βρώμικο μυαλό σας ΘυμόςΘυμόςΘυμός)
****** Γύρισμα ιεραποστολικό "Γάμα το μουνάκι μου, σ'αρέσει? Ετσι ετσι δυνατά δώσε" και να να το τρίβει να το δακτυλιάζει το μουνάκι της, να τρίβει τις ρώγες της, να τσιμπάω (όχι σαν κανίβαλος) τις ρώγες της.
***** Με τα δύο χέρια σαν μέγγενη σηκώνω την λεκάνη της και της ανοίγω τα πόδια να μπαίνω όσο μπορώ πιο βαθειά. "Γαμησέ με, φίλησέ με πιάσε το στήθος μου" οι εντολές έδιναν και έπαιρναν.

Κατέθεσα εντός 20 λεπτών Κατσικογάμης η Κατερίνα ΑΡΕΣΚΕΤΑΙ στο ΓΑΜΗΣΙ, Θέλει να της αρέσει αυτά που της κάνει ο άλλος

Ντους - χαλάρωμα πολύ πολύ καλό social, η κοπέλα βήμα βήμα φτιάχνει τον κύκλο της με προσοχή αποφεύγοντας τα λάθη της νεότητας....

Σε λίγο ξαναρχίζει με ελαφριά πίπα και γλύψιμο στις ρόγες, όσο είχε τον πούτσο μου στο στόμα της στέλνω ένα μήνυμα στους Διαμάντηδες "Αντζελίνα???" Με έκλασαν κανονικά και με το νόμο καμία απάντηση.

Ενω η κατάσταση με την Κατερίνα είχε ήδη αγριέψει μου λέει χωρίς να διακόψει "πάρτους τηλ έχω όρεξη και αγωνία να δω πως θα είναι". Παίρνω τηλ και μία κοπελίτσα "ναιιιιι?" "Είμαι ο τάδε έχω τηλεφωνήσει για το ραντεβού 3 φορές 10+ λεπτά καθυστέρηση" - "ααα μα έχει κίνηση" ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία - σερβιρίστηκε η κονσέρβα απάντηση στον ΠΑΠΟΥΑ ΠΕΛΑΤΗ - "Αδειοι οι δρόμοι είναι λέω", "δε 2 λεπτά είναι εκεί" - ΒΑΛΕ ΚΑΡΟΤΑ ΣΤΟ ΚΑΖΑΝΙ ΠΑΠΟΥΑ ΠΕΛΑΤΗ να βράζουν έρχεται, το Κατερινιώ πνίγηκε από τα γέλια είχε και τον πούτσο στις αμυγδαλές. Σπαρτάραγα από το γλύψιμο και προσπαθούσα να συγκεντρωθώ να συνεννοηθώ .

Κάποια στιγμή χτυπάει η πόρτα με το πέος σε κατάσταση αλλοφροσύνης σηκώνομαι ανοίγω ένα όμορφο κομμάτι με δαντελωτό πουκάμισο μου λέει "what is this?"

Η πνομ πενχ του Βιετναμ

"The office did not tell me about this"

Ε αυτό ήταν ενώ έγλυφα την ρώγα της Κατερίνας και εκείνη προσπαθούσε να βολέψει το πέος μου μέσα της μου λέει "καλή είναι μ αρέσει"

Τελικά ενώ η κατερίνα ήδη είχε αρχίσει τα κολπα της παίρνω τηλ το Golden Diamond "καλά τους λέω σε τι νομίζετε ότι απευθύνεστε? Σας δίνουμε ένα σκασμό λεφτά σας παίρνουμε 3 τηλέφωνα, μου στέλνετε sms "ισχύει ότι θα είναι άλλη κοπέλα?" - επιβεβαιώνω απαντάω ναι και έρχεται η κοπέλα και λέει δεν ξέρει τίποτα? μας εμπαίζετε?

"Κύριε έχετε δίκιο ξεχάστηκα δικό μου φταίξιμο ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία γιατί μας μιλάτε έτσι?" ΕΕΕ τότε τι κέντρο είναι αυτό αν δεν σημειώνει μετά από 3 τηλ KAI sms?

"Του γκοου" λέει η Αντζελίνα. ΟΥΤΕ που της απάντησα, πιπίλαγα τις ρωγάρες της κατερίνας.

"Θα σε φτιάξω εγώ ΜΗΝ στεναχωριέσαι"

Με ΕΦΤΙΑΞΕ Ναι!Ναι!Ναι!
1. κάθησε 15 λεπτα παραπάνω
2. έκανε πίπα καλή, βαθιά ρουφώντας και γλύφωντας. ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
3. Ταυτόχρονα μου έσπρωχνε το χέρι 3 δάκτυλα μεσα στο μουνι της να τα κουνάω δυνατά ενώ έτριβε την κλειτορίδα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
4. Ντογκυ σταιλ με τον αντίχειρα στον κώλο μέσα.

Η κοπέλα υπόδειγμα επιμονής και φιλοτιμίας να ευχαριστήσει τον πελάτη.

Θα επανορθώσουμε μου λέει την επόμενη εβδομάδα. εχεις κάποια? ναι της λέω αυτό το αματούρι που βλέπεις στη φωτό κάνει 2-3 κόλπα την εβδομάδα μόνο. Μου αρέσει μου λέει κανόνισε.

Φιλιά και αντίο

PS1 H Κατερίνα είχε ζητήσει ένα έξτρα ποσό για λεσβιακό με ΑΓΝΩΣΤΗ κοπέλα το οποίο το ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ χωρις να πω τίποτα εγώ !!!!! στο τέλος .

PS2
Εφυγα με διαπασών 3 doors down και Bonamassa.
Α ρεεεεε μάνααααααα δεν με έκανες ένα Bliz, ένα Vlandis, ενα Popov, The_greek, zebu..... ακρίβυνε και η φέτα άτιμη κενωνία (Ξανθόπουλος)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sakaros7, flybywire, Ettore και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2017
Μπαγασάκο...Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
30 Ιουνίου, 2017
Εξαίρετο πόνημα! Και επιτέλους κατανοητή κριτική! Με εξαίρεση βέβαια την κακοηθέστατη και αναιδέστατη τελευταία πρότασή σας, Κύριε. Μην εμπαίζετε και μην ειρωνεύεσθε τους ηλικιωμένους και ανήμπορους ...
30 Ιουνίου, 2017
Συγχαρητήρια Dirty Harry! Γαμάτη κριτική, μέσα στην κάβλα! Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
30 Ιουνίου, 2017
Κλίνω ευλαβικά το γόνυ στην συγκλονιστική εμπειρία του συναγωνιστή. ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Τέτοιοι γαμίκουλες, τιμούν την ένδοξη ιστορία του νήματός μας !!! Είσαστε παράδειγμα προς μίμηση, το καινόσπουδο της μπουρδελοιστορίας, η επιτομή του γαμιά !!!
Μια απορία μόνον... Ο τίτλος πού κολάει;;;
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
30 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ αιδοιόλειχε hyperευχαριστώ , ο Παπούα είμαι εγώ που ανέχτηκα τέτοια συμπεριφορά από και καλά γαμάτο γραφείο ή Χιονάτη είναι η Κατερίνα που έχει λευκό δερματάκι και με θωπευε σαν να ήμουν ένας γλυκός νάνος...
30 Ιουνίου, 2017
Υπέροχη κριτικη!!!!!!!!!!! Ειναι απο τις λιγες κριτικες για πουτανα που δεν χορτενεις να την διαβαζεις ξανα.... και ξανα.... υπομονη και πιστη να εχεις στον θεο, υπαρχουν χιλιαδες ατομα με σύνδρομο Munchausen...., η επιστημη ειναι σε καλο δρομο και σιγουρα θα το ξεπερασεις!
Z
z4
30 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπαγασάκος ο κος h_harryk69 Χμμμ;?
01 Ιουλίου, 2017
Ευγε κυριε Χάρη μια χαρα τα κατεφερνετε κι εσεις


Αλί από μας. Χαμόγελο
01 Ιουλίου, 2017
Συμφωνω 100%, η κοπελα ειναι μια γλυκα, καθολα ερωτευσιμη, για καποιο λογο μου διεγραψαν σχολεια οταν το ελεγα. Πιθανων νομιζαν οτι την προωθω, αλλα δεν εχω σχεση, απλα τη συμπαθησα τοσο πολυ.
01 Ιουλίου, 2017
Εύγε για την κριτική και χαίρομαι που πέρασες καλά! Το γεγονός επίσης, ότι με συσχετίζεις με το κοστολόγιο της φέτας το βρίσκω ρεαλιστικό!
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10