Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση το βράδυ σχετικά αργά μετά από δουλειές,θα έπεφτε κ η θερμοκρασία(στους 30 Money Mouth ) σχετικά καλή ώρα για ραντεβού.

Η επικοινωνία με το γραφείο αρκετά εύκολη,δεν περίμενα καθόλου για τον αριθμό του δωματίου.
Για την ακρίβεια εγώ άργησα ένα δεκάλεπτο για το οποίο φρόντισα να ενημερώσω όμως.

Μου άνοιξε με το φόρεμα..
Όπα εδώ είμαστε λέω.. Κουλ
Τί σκυλοτούμπανο πουταναριό είναι τούτο Ναι!
Καλά θα φάω απόψε,λέω από μέσα μου..

Με μπέρδεψε στην αρχή,την ρώτησα από πού είναι,λέω μπας κ δεν είναι ρωσοουκρανάκι κι αυτή; Χμμμ;
Τα αγγλικά της ήταν άπταιστα κ χωρίς καμιά βλάχικη προφορά.

Με το φόρεμα αρχικά μου φάνηκε πολύ άβυζη,αργότερα όμως διαψεύστηκα.
Ντούζ κ επιστροφή στο δωμάτιο.

Πρόσωπο σκυλέ πουτανέ καυλιάρικο,έχει μιά αγριάδα που μ'αρέσει Κουλ
Λευκά δόντια,δικά της,όχι θήκες.
Αρκετά όμορφο πρόσωπο για τα δικά μου γούστα,μπορεί κ να χάνει σε κάποιες φωτογραφίες εδώ πέρα μάλιστα.

Σώμα μαυρισμένο καύλα,αν κ η ίδια λέει θέλει να μαυρίσει κι άλλο Εμμμμ
Βυζάκι 1,5άρι το οποίο "ξυπνάει" αμέσως κ είναι πολύ στητό.
Piercing στον αφαλό που με φτιάχνει.
Πολύ δυνατό κωλαράκι κ γενικά φίτ τούμπανο η γκόμενα Γλώσσα

Με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα με το που γύρισα απ'το μπάνιο.
Ξεκινά το στοματικό,όπου ήταν καλή χωρίς όμως να περιποιείται και γύρω περιοχή.
Δεν άφησε χώρο καθόλου για παιχνίδια μετά την πίπα κ όπως πήγα να την φιλήσω από πάνω της,ξαπλωμένη αυτή,μάλλον δεν ένιωθε άνετα Χμμμ; κ σηκώθηκε αμέσως για να πάρει το προφυλακτικό να ξεκινήσουμε.
Μου έβαλε κ λίγο τζέλ για να κάτσει σωστά το προφυλακτικό λέει.. Εμμμμ
ΟΚ,ίσως κ να προσέχει υπερβολικά,αυτό καλό είναι συνήθως.

Στον αγώνα..αυτή μάλλον ήτανε καλύτερη από μένα Money Mouth καθώς με την αφόρητη ζέστη δεν άντεξα να κάνω και πολλά πράγματα.
Θα το'θελα να με ξεκούραζε ενδιάμεσα αλλά δεν της το ζήτησα,θα μου άρεσε όμως να έπαιρνε την πρωτοβουλία.
Όταν την έχεις μπρούμυτα και σπρώχνεις αυτό το μαυρισμένο σφιχτό μικρό κωλαράκι είναι άλλο πράμα Έρωτας
Την ρώτησα για cim και μου είπε όχι(δεν αναφέρεται και στις υπηρεσίες της) , cif είπε ότι κάνει στο..πηγούνι..το οποίο για μένα το θεωρώ ψευτο-cif οπότε και τελείωσα μέσα της,στο προφυλακτικό εννοείται,όσο ζουλούσα το κωλαράκι μπρούμυτα Χαμόγελο

Πήγα για ντούζ,μπάς κ δροσιστώ λιγάκι,επιστροφή και αρκετό social time καθώς δεν νομίζω να μπορούσα και δεύτερη φορά με τόση ζέστη.
Με λίγο λόγια,στο αν θα ξανασυναντούσες την κοπέλα έβαλα "Ίσως" γιατί το σκέφτομαι για δεύτερη φορά μιάς κ το σέρβις ήταν νορμάλ,όχι κάτι τρελό να πείς ότι καταενθουσιάστηκες αλλά αν ξαναπήγαινα θα ήτανε για την εμφάνιση που πραγματικά φυσάει κ είναι κανονικό σιτι-τούρι τούμπανο Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 28, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, John.Greek, xaralaboss1 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2017
Ωραία κριτική.Πραγματικά με αυτή τη ζέστη οι επιδόσεις δεν είναι και οι καλύτερες. Με τον ιδρώτα να τρέχει κατά τον αγώνα και το κλιματιστικό να χτυπά ότι πρέπει για ψύξη. Μου συνέβη πριν ένα χρόνο ακριβώς όταν πάλευα με την γυναικάρα την Ουκρανή,την Τίνα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1