Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 131 10
Call-Girls 294773
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να γράψω μια κριτική και για την Ιόλη (παρότι η συνάντηση έχει γίνει πριν καιρό)
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να περιγράψω την εμφάνιση της, έχουν γραφτεί τόσα πολλά άλλωστε, απλά θα πω πως για μένα είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι (είμαι φίλος των πετίτ σωμάτων και του μικρού στήθους) με ένα πλατύ χαμόγελο και πάρα πολύ καθαρό απαλό και όμορφο δερματάκι. Έχει όμορφα και περιποιημένα άκρα (χέρια, πόδια) και γενικά η πρώτη εντύπωση ήταν πολύ καλή.
Είναι μια πολύ ευγενική κοπέλα, low profile, με το χαμόγελο και με πολύ καλή διάθεση.
Για την τεχνική τα έχουν πει οι προηγούμενοι, είναι πάρα πολύ καλή σε ότι κάνει, και είναι μαζί σου 100% κάθε στιγμή.
Αυτό που μου έκανε πολύ καλή εντύπωση είναι το πόσο πολύ καταλαβαίνει τι θέλεις, χωρίς να πεις κουβέντα και στο δίνει πριν καν σκεφτείς να το ζητήσεις.
Είναι από τα κορίτσια που είμαι σίγουρος πως κάθε συνάντηση θα είναι καλύτερη από την προηγούμενη, γιατί θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά και μόλις καταλάβει τι θέλεις θα στο δώσει απλόχερα.
Μείναμε μαζί μια ωρίτσα που μέσα σε αυτήν φρόντισε η Ιόλη να μου δώσει όσα περισσότερα προλάβαινε, πέρασα πολύ όμορφα μαζί της και σίγουρα θα την ξαναδώ σύντομα.
(η βαθμολογία είναι η ανώτερη που μπορούσα να βάλω, σε συμπεριφορά,επικοινωνία,διάθεση παίρνει 10, σε απόδοση/τιμή 8)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Fragkiskos7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
278
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, fouxter, Panosvicious και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2017
Αν καταλαβα καλα η μικρα καθιερωσε 120 ωριαιως χωρις καλαρακι ?
30 Ιουνίου, 2017
επικοινωνία μόνο με mail ή παίζει τηλέφωνο κάπου?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2