Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84708
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με τη γνωστη πλεον Ευα30.
Ηλικια οσο δηλωνει.Σωμα τσουπωτο που αν χασει 4-5 κιλακια θα ειναι οτι καλυτερο παιζει σε καμπυλωτο σωμα.Ιδιαιτερα εκφραστικο προσωπο.Παμε τωρα.
Εισοδος στο δωματιο σκαει φιλι με τη μια και σπαει ο παγος ο οποιος δεν υπηρξε.Ζητησε να παει για ντουζ κωλοντας τη κωλαρα της στο πουτσο και ζητησε επιτακτικα μπατσες στη κωλαρα της.Ανταποκριθηκα στο καλεσμα της.Μετα απο καμποσες μπατσες τη πεταξα κατω και τη μπουκωσα με το καυλι μου.Μπινελικια πολλα και απο τις δυο πλευρες.Το μουνακι της εσταζε υγρα.Εβαλα ενα δαχτυλο ενω στη συνεχεια εβαλα 2 που ισα ισα χωραγανε στη μουναρα της.Διακοπη και ντουζ απο τη πλευρα της μιας και εγω ειχα κανει νωριτερα.Επιστροφη και μολις ξαναακουμπησα το μουνακι της ξανα μουσκεμα το κοριτσι.Πιπα μεχρι πνιγμου ενω επαιζα με τη μουναρα της.Καπου εδω φανηκε οτι τελειωσε.Κρανος και εναρξη αγωνα.Δυσκολια στην εισοδο μια και ειναι πολυ ΣΤΕΝΗ.Μετα απο λιγο ηρθε το τελος μεσα της.Στο δευτερο γυρο μια απο τα ιδια μονο που στο τελος ζητησε να τα παρει στο στομα.
Συνοψιζοντας
-δεν ειναι για μοντελακιδες
-Ζει για τη πουτσα
-Δειχνει οτι καυλωνει πολυ
-Δε κοιταζει ρολοι μιας και ξεφυγαμε απο το προκαθορισμενο χρονο του ραντεβου
-Ευχαριστος χαρακτηρας στη συζητηση
-Προτεινεται σε αυτους που γουσταρουν καυλωμενες γκομενες.
Στη βαθμολογια δε μου επιτρεπει να βαλω παρα πανω στη γενικη συμπεριφορα,επικοινωνια,διαθεση/συμετοχη και στη σχεση αποδοσης/τιμης.
Αυτα κυριοι.
Αντε και καλα γαμησια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dikaiopolis, nteminio_nik, vavylon και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού