Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνηθίζω στις κριτικές μου να αναφέρω γεγονότα και διαπιστώσεις χωρίς πολλές περιγραφές. Κι αυτό γιατί σε γενικές γραμμές θεωρώ ότι οι πικάντικες λεπτομέρειες λίγο έχουν να οφελήσουν – όποιος θέλει ιστοριούλες το διαδίκτυο είναι γεμάτο.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως είμαι αναγκασμένος να αναθεωρήσω. Γιατί απλά χωρίς αναλυτική περιγραφή θα αδικήσω τα κορίτσια...
Ως είθισται όλα τα καλά συμβαίνουν το σ/κ. Τηλέφωνο λοιπόν στην Κατερινούλα μια μέρα πριν, και χωρίς δυσκολίες η συνάντηση κανονίστηκε σε ξενοδοχείο στα βπ. Τα κορίτσια Αγγλίδες, πέντε λεπτά καθυστέρηση το πολύ. Κρασάκι και κουβεντούλα για να γνωρίσω την Ιζαμπέλα. Ωραίος τύπος, άνετη, πρόσχαρη. Γυναίκα στα 30κάτι με όμορφο πρόσωπο (δίνω σημασία σε αυτό), κορμί κανονικό (ούτε πολύ λεπτό, ούτε μπαμπάτσικο) καμπυλάτο, στήθος για ρούφηγμα, κωλάρα...(θα επανέλθω εκεί γιατί τιμήθηκε ιδιαίτερα). Δεν περιγράφω την κατερίνα, υπάρχουν πλήθος φωτογραφιών της και προσωπικά την θεωρώ υπέροχη έτσι κι αλλιώς (αχ και να έδινε μόνο αυτόν τον κώλο !!).
Μέχρι να βγει η Ιζαμπέλα από το ντουζ είχα ήδη πέσει με τα ‘μούτρα στη δουλειά’. Κυριολεκτικά και μεταφορικά καθώς με κόπο και υπομονή η Κατερινούλα αποδίδει ‘εύγευστους’ καρπούς που λατρεύω να συνοδεύω με κρασάκι, λευκό κατά προτίμηση (υποθέτω τα σεντόνια και οι καθαρίστριες με μισούν γι’αυτό). Δυστυχώς και ευτυχώς η νέα μου γνωριμία – βλέπε Ιζαμπέλα – κατέστησε το έργο μου δυσβάσταχτο καθώς ξεκίνησε μαλάξεις της πλάτης μου με το σφιχτό της στήθος. Πολύ σύντομα άρχισε να περιποιείται όλη την κάτω περιοχή, οπότε κι εγώ γύρισα να απολαύσω τα κορίτσια. Άρχοντας κύριοι. Η κατερίνα σε στάση 69 από πάνω μου να το παίρνει όλο, βαθιά, αργά, βασανιστικά, με τα χείλη να σφίγγουν – άγρια και απαλά την ίδια στιγμή – τη βάλανο πριν ξεκινήσουν το ‘ταξίδι’ και πάλι προς τα κάτω, ενώ η φίλη της έγλυφε και ρουφούσε ταυτόχρονα τους όρχεις μου. Πως το έκανε δεν ξέρω και δε με νοιάζει, αλλά δύο γλώσσες και τέσσερα χείλη....χάθηκε ο χρόνος, χάθηκε κάθε τι άλλο εκτός από τα δύο όμορφα πρόσωπα που λες και μοναδικό σκοπό ζωής είχαν ένα συγκεκριμένο όργανο...
Με ξέρει καλά η Κατερίνα οπότε βλέποντας ότι έρχεται το τέλος έκανε και την πλάκα της. ‘Σειρά μου τώρα, γύρνα’ είπε και ίσως κάτι να συνέχιζε να λέει αν δεν είχα ήδη κατεβάσει το κεφάλι της εκεί που πρέπει. Ανταπέδωσε το ‘κακό’ με γρήγορο ρυθμό ακριβώς τη στιγμή που έπρεπε οπότε το τέλος ήρθε στο στόμα της. Έβγαζα, έβγαζα κι έβγαζα και όμως το μικρό τα ρούφηξε όλα κοιτώντας με στα μάτια με ένα χαμόγελο που ήταν όλα τα λεφτά. Σηκώθηκε γλύφοντας τα χείλη όλο νάζι και τη θέση της πήρε η Ιζαμπέλα που κυριολεκτικά έβγαλε σπέρμα από εκεί που δεν πίστευα ότι θα μπορούσε πλέον να υπάρχει. Και τέλος σ’αυτόν το μαραθώνιο της πίπας δεν υπήρχε. Σηκώνομαι, ‘που πας’ με ρωτάνε? Δείχνω λίγο σπέρμα εδώ κι εκεί και χωρίς δεύτερη κουβέντα, χωρίς να ανταλλάξουν κουβέντα σκύβουν ταυτόχρονα και αρχίζουν να με γλύφουν παντού. Ίχνος δεν έμεινε. Σηκωθήκαν και άρχισαν να φιλιούνται μεταξύ τους. Εγώ να τις κοιτάζω χαμογελώντας. Δυο υπέροχες γυναίκες μόλις είχαν γίνει οι προσωπικές μου γκέισες. Κυριολεκτικά μου είχαν δοθεί και αυτό είναι κάτι που δεν βρίσκει κανείς εύκολα. Είμαι 45άρης και για τη δεύτερη φορά θέλω πλέον το χρόνο μου. Εκείνη τη στιγμή όμως μου ξανασηκώθηκε. Λίγα λεπτά μετα την πρώτη φορά. Η σκέψη του τι μου είχε δοθεί προ ολίγου (έστω και επί πληρωμή), το θέαμα των δύο πανέμορφων κοριτσιών απέναντί μου ήταν αρκετά. Και πολύ γρήγορα το μόνο που μπορούσα να σκεφτώ ήταν τα μεταξύ τους φιλιά, και το δάκτυλο της Κατερίνας που έπαιζε ελαφρά με την πίσω τρύπα της φίλης της...
Δεύτερος γύρος.
Κώλος, κώλος και πάλι κώλος. Η Ιζαμπέλα είναι φοβερή στα τέσσερα, θέαμα καταπληκτικό, αίσθηση απερίγραπτη. Ξεκίνησα εγώ αργά κι αυτή με μικρά βογγητά. Όσο ανέβαζα ρυθμούς τόσο περισσότερο φαινόνταν οι δυνατότητές της να ακολουθεί στα πάντα. Και οι φωνητικές της ικανότητες επίσης, καθώς ακουστήκαμε φρονώ σε μεγάλο κομμάτι των βπ...Η Κατερίνα στην άλλη άκρη να παίζει με το μουνάκι της κι εγώ να μην προλαβαίνω τι να πρωτοκοιτάξω, αυτήν ή την κωλάρα που έσκιζα. Αλλαγή με την Κατερίνα στην άκρη του κρεβατιού και τα πόδια στο στήθος μου, να την παίρνω άγρια. Κράτησε ώρα το παιχνίδι αλλά για το τέλος ήθελα το κωλαράκι της Ιζαμπέλας. Ανάσκελα αυτή τη φορά την πήρα όσο πιο δυνατά μπορούσα αναλογιζόμενος πότε θα έρθουν τα περιπολικά να μας μαζέψουν. Πολλά τα ντεσιμπέλ παιδιά. ‘Εχυσα στον κώλο της με τα μάτια καρφωμένα στο μουνάκι της Κατερίνας που τα τελευταία λεπτά αναπαυόταν στο στόμα της φίλης της (-30 db)….Πασάς κύριοι.
Μπανάκι, κουβεντούλα και κρασάκι γιατί έχουμε και μια ηλικία.
Γύρος τρίτος και τελευταίος.
Τα κορίτσια άρχισαν πάλι με δική τους πρωτοβουλία να φιλιούνται και να χαιδεύονται. Αφού απόλαυσα για λίγο το θέαμα μπήκα ανάμεσά τους και....όλοι ξέρετε τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις. Εν ολίγοις η Ιζαμπέλα με περιποιήθηκε κι εγώ την ίδια στιγμή έκανα το ‘χατήρι’ της Κατερίνας. Μετά έβαλα τη μικρή σε στάση cow girl και την άφησα να κάνει παιχνίδι, ενώ απασχολούσα τα χέρια μου με τη μοσχομυριστεί τρυπούλα της Ιζαμπέλας. Τα κορίτσια κάνανε εναλλαγές πάνω μου μέχρι που η Κατερίνα πήρε την αγαπημένη της στάση στην άκρη του κρεβατιού. Τελειώσαμε μαζί σε ένα πιο ήρεμο τέμπο που ήταν ότι καλύτερο ως κλείσιμο μιας υπέροχης βραδυάς.
Συμπερασματικά. Με 180 ευρώ/ώρα συνάντησα μια πανέμορφη νέα κοπέλα και μια θηλυκότατη γυναίκα. Ένα ντούο αρμονικότατο που λειτουργεί χωρίς ‘ενοχές’, με απόλυτη άνεση και με νοοτροπία εταίρας/γκέισας, που σκοπός του δηλαδή είναι η απόλυτη δική σου ευχαρίστηση. Αυτό το πετυχαίνουν όχι μόνο με την ομορφιά και τη σεξουαλικότητά τους αλλά και με τον άψογο τρόπο που λειτουργούν, με την δοτικότητά τους, με τη νοοτροπία «αυτές τις δύο ώρες είμαστε δικές σου».
Ήξερα την Κατερίνα, είχα ακούσει και διαβάσει πολύ καλά λόγια για την Ιζαμπέλα αλλά οι δυο τους μαζί συνεργικά απογειώνουν την εμπειρία. Πραγματικά ευχαριστώ τα κορίτσια γιατί μου ΕΔΩΣΑΝ το χρόνο τους, δεν τον περάσαμε απλά μαζί. Εταίρες/γκέισες και όχι απλά call girl.
ps
Οι βαθμολογίες αφορούν την Κατερίνα. Ιζαμπέλα πρόσωπο 8, σώμα 7, συμμετοχή 10, επικοινωνία 9, απόδοση/τιμή 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
360€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, alpula, dmtrsxxx και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2017
Άξιος Ναι!Ναι!Ναι!
29 Ιουνίου, 2017
John με ρέγουλα φίλος... έχουμε και κάποια ηλικία!!! Μεγάλο χαμόγελο
29 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ασε και αυτό το κατάλαβα !!
αλλά άξιζε τον κόπο....
J
john100
29 Ιουνίου, 2017
Ποιά Ιζαμπέλα λέμε έχει δουλέψει μόνη της;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4