Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230245
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προσκύνημα

Καλησπέρα σε όλους...στην ζωή μπορεί να είσαι γενικά άτυχος, γενικά τυχερός...σημασία μπορεί να μην έχει καθολου η τυχή αν δεν πιστευεις καθόλου σε αυτην...καμμία φορά όμως τα γεγονότα μπορεί να σε κάνουν να πιστεψεις οτι υπάρχει τυχη...το θεμα ειναι, όταν σου κτυπήσει την πόρτα να το εκμεταλλευτείς...ναι.Η Λίζα είναι ένα απρόοπτο δώρο γιατί σιγουρα το να σου δώσει το τηλεφωνο της είναι θέμα δικό της...θεμα δικό μας είναι να το εκμεταλλευτούμε...Η Λιζα ειναι αντικειμενικά μια πολύ όμορφη ύπαρξη.Ναι, εχει και πολύ ωραίο σωμα.Ναι, εχει και πολύ ωραίο δέρμα.Ναι, εχει και μια κυριλλάτη πουτανιά...δεν ξέρω, μπορεί να θες να την κοιτάς με τα ρουχα της και να λες τι καλύτερο θα δω οταν θα τα βγάλει και αυτα...ναι...ειδα...εχει καταπληκτικές ευρεθιστες ρωγιτσες που άτσαλα ταιριάζουν με τα μικρα της φυσικά στήθη...ναι, μπορείς να τα γλυψεις...ναι μπορείς όμορφα να πιπιλίσεις τις καταπληκτικές της ρωγίτσες...ναι, ολα μπορείς να τα κάνεις...και εγω τα έκανα ολα μαζί της...μόνο δεν πήρα το κωλαράκι της αλλά μου το είπε οτι δεν ηταν προετοιμασμένη για αυτό...δεν ξέρω γιατί, δεν θέλω να μαθω γιατί...και ουτε θελω να ξέρω αν θα την ξαναδω...οχι γιατί δεν θέλω να την συναντησω...αλλά γιατι θέλω να με πάρει αυτη τηλέφωνο και να μου πεί πως θέλει να με δει...καλο βραδυ κυριοι...να περνάτε καλά...

υ.γ.1 η βαθμολογία ήταν η μεγαλυτερη δυνατή και δεν αντικατοπτρίζει την πραγματικότητα...η Λιζα είναι 10 σε σώμα και ειδικά κωλο και ρωγίτσα και 8 σε προσωπο με 9 σε μάτια και χειλη...
υ.γ.2 η κριτική είναι γραμμένη σε λιγότερο απο 10 λεπτά χωρις γραψε-σβήσε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
633
Πόντοι:
1.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, makhswrx, nteminio_nik και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2017
1 ώρα 80€ η Λίζα?? Και τι λες, να σε πάρει τηλέφωνο ότι θέλει να σε δει? ΜαλακίαΜαλακία
29 Ιουνίου, 2017
πολύ καλό και κατατοπιστηκό...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 173019
29 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;

δεν μπορεί να ειναι αρεστό το χιουμορ μου σε όλους, αλλιως θα ημουν Βεγγος συνάδελφε...
30 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σιγουρα δεν μπορούμε όλοι να έχουμε το χιούμορ του Βεγγου φίλτατε συνάδελφεΠροσκύνημαΠροσκύνημα
30 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με το καλό και σε εσένα να περάσεις καλά με το κορίτσι...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5