Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη για πρώτη φορά στο 3α της οδού Ιωαννίνων.

Ο χώρος μέσα καλοστημένος,ωραίο σαλόνι με τηλεόραση και μπουκαλάκια νερό στο τραπεζάκι για τους διψασμένους.

Στην βάρδια δύο κοπέλες,εκ Ρωσίας όπως είπε η κυρία της υπηρεσίας,η Ναταλί και η Άννα.

Η Ναταλί μπαμπάτσικο έκφυλο milf ρωσάκι με άγριες διαθέσεις ή τουλάχιστον αυτό κατάλαβα εγώ.Κουλ

Η Άννα γύρω στα 30+ ωραίο κοντούλικο καλοφτιαγμένο κορμί κι ωραίο πρόσωπο.Ματάκι

Διάλεξα την Άννα,έδωσα το μπλέ εισιτήριο στην υπηρεσία και μπήκα στο δωμάτιο.Το δωμάτιο πλήρες με όλα τα κομφόρ.

Έβγαλα τα ρούχα μου και ξάπλωσα και μετά από λίγα λεπτά μπήκε η Άννα.

Για αρχή μου έδωσε το υπέροχο στήθος της για περιποίηση όπου το περιεργάστηκα για αρκετή ώρα με αποτέλεσμα να ανέβει η θερμοκρασία εκατέρωθεν.Στην συνέχεια το σαλιγκάρι κατέβηκε πιο κάτω και άφησε τα ίχνη του στα ευαίσθητα σημεία με αποτέλεσμα να υγρανθούν οι επίμαχες περιοχές.Σε ανταπόδοση υπήρξε καλό στοματικό από την πλευρά της Άννα με περιποίηση των σάκων με τις μπάλες με περίτεχνο τρόπο.

Αφού η Θερμοκρασία είχε ανέβει για τα καλά ή Άννα καβάλησε με την πλάτη γυρισμένη και ξεκίνησε ένα ωραίο μπρος πίσω για λίγα λεπτά.Στην συνέχεια γυρίσαμε στην κλασσική ιεραποστολική στάση όπου υπήρξε πλήρης εισδοχή στο κόλπο.στην αρχή με γρήγορο ρυθμό και στην συνέχεια με αργό ρυθμό που κατέληξε σε χαλαρό ερωτικό ρυθμό που συνοδεύτηκε και από γλωσσόφιλα που εκτίναξαν την λίμπιντο στα ύψη και παράλληλα έφεραν το τέλος με πυροτεχνήματα και τέλεια εκτόνωση.

Κάναμε λίγα σχόλια για την ανεβασμένη μας λίμπιντο,την ευχαρίστησα με φιλιά και αφήσαμε αμοιβαίες υποσχέσεις για να ξαναβρεθούμε.Χαμόγελο

Συγκεντρωτικά,όμορφη κοπέλα,ευδιάθετη και δεκτική που αξίζει στο 100%.Γερο-μύστης

Υ.Γ.:Ο τίτλος της κριτικής σημαίνει "Η Άννα από την Ρωσία".Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
1.783
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 openmind33, fouxter, steeve και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού