Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κριτική που την χρωστούσα από την πρώτη επίσκεψη της όταν άλλαξε ιδιοκτήτη το Νο11.

Η Μπέτη είναι μια ψηλή αδύνατη κοπέλα, 20φέυγα (αν όχι 30έλα), με μαύρα μακρυά μαλλιά και έκφυλο πρόσωπο.
Είναι από τις κοπέλες που στον δρόμο με βεβαιότητα θα γυρνούσες να την ξανακοιτάξεις, μια και είναι άλογο!

Η ευγενική και πρόσχαρη τσατσά την παρουσίασε στο σαλονάκι, ενημερώνοντας για τα προγράμματα (+10 ακαποτο τσιμπούκι, +10 για 69).
Πέρασα με το απλό πρόγραμμα και όταν ήρθε με βρήκε να φρεσκάρομαι. Με αγκάλιασε και έβγαλε αμέσως το σουτιέν για να αποκαλυφθούν τα 3,5αρια πλαστικά βυζιά με την ρώγα κρεμάστρα.
Την αγκάλιασα χουφτώνοντας τα κωλομέρια της, που είναι εντελώς αγύμναστα, αλλά είναι τυχερή γιατί έχει καλό σκαρί.

Μου φάνηκε γνωστή σαν φάτσα, και μου είπε ότι έχει κάνει και μοντέλο στον ΑΝΤ1 για κάμποσο καιρό.

Για να μην συνεχίσουμε όρθιοι, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι όπου μου έδωσε τα βυζιά για πιπίλα, και με το χέρι έτριβε το ήδη όρθιο όργανο.
Πέρασε καπότα και άρχισε πίπα μέτριας τεχνικής, αλλά με μπόλικο σάλιο. Την σταμάτησα και της ζήτησα να έρθει από πάνω.
Καβάλησε δυνατά, αλλά το μέγεθος της τρύπας της ήταν δυσανάλογα μεγάλο με το όργανο μου, σε φάση να μην νιώθω σχεδόν τίποτα.
Της ζήτησα να γυρίσει στα τέσσερα, όπου στήθηκε όμορφα, και φάνηκε και η σίγουρα πολυδουλεμένη πίσω πόρτα, την οποία όμως δεν δίνει.

Με χαστούκια, σφιξίματα και κομπρεσάρισμα επήλθε το τέλος. Σηκώθηκε γρήγορα, με ευχαρίστησε με ένα φιλί στο στόμα (όχι γλωσσόφιλο) και πήγε πίσω στην θέση της.

Βγαίνοντας, η τσατσά με ευχαρίστησε, και με ενημέρωσε ότι τα κορίτσια θα αλλάζουν ανά περίπου 10 ημέρες.

Γενικά μια μάλλον αδιάφορη επίσκεψη, με μόνο κέρδος το οπτικό ερέθισμα, και το να λέει κανείς ότι πήδηξε μοντέλο του ΑΝΤ1 (σιγά το μεγαλείο!)

Δεν θα ξαναπήγαινα, γιατί το βάθος και το πλάτος ήταν απύθμενο!

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, lkjhgfdsaa και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2017
Ωραιος φίλε!! Αντικειμενικότατος!! Τα είπες όλα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1