Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά τη δουλειά είπα να περάσω από τη Φυλής.Στόχος μου η μοντελοαλυσίδα μήπως βρω καμιά καλή.Μπαίνω στο 66 δεξιά και μου παρουσιάζει η τσατσά τη Νικολέττα.Μία εβδομάδα μου είπε ότι δουλεύει.Ένα συμπαθητικό κοριτσάκι,με ωραία βυζάκια και ωραίο μουτράκι.Έδωσα 20 ευρώ και μπήκα στο δωμάτιο.Μετά από λίγο ήρθε και η κοπέλα.Εκεί παθαίνω το πρώτο σοκ!Η κοπέλα έχει πολύ τρίχα.Αγριογούρουνο σκέτο.Άλλη μία φορά είχα πετύχει κοπέλα με τόση τρίχα στο δρόμο αυτό.Την Μία από την Ουγγαρία πριν καμιά 10αρια χρόνια στο 71.Τρίχα παντού.Μασχάλες,πλάτη,πόδια...Να τη διώξω;Άσε λέω.Αρχίζει κάτι χαδάκια κλπ,βάζει προφυλακτικό και κάνει μια καλούτσικη πίπα χωρίς χέρια.Κάποια στιγμή αποφασίζω να τη στήσω στα 4.Εκεί το δεύτερο σοκ.Τι στήσιμο είναι αυτό;Ούτε γέφυρα στην Ελληνορωμαϊκή να έκανε.Δεν είμαι ο Ρόκο αλλά ούτε έχω μικρό όργανο.Δεν μπορούσα να το βάλω με τίποτα.Να της πιέζω τον κώλο να χαμηλώσει,αφού ούτε Αγγλικά ούτε Ελληνικά μιλάει,για άλλη γλώσσα ούτε λόγος,και αυτή να αντιστέκεται.Κάποια στιγμή της το έχωσα,και την εμβόλιζα δυνατά.Άντεχε το μικρό.Της αλλάζω στάση στο ιεραποστολικό και με δύναμη την καρφώνω.Αντέχει!Στο τέλος από πάνω όπου πάλι την πίεσα και δε δυσανασχέτησε.Αλλά τι να το κάνεις;Τι να πιάσεις;Περισσότερες τρίχες από αρκούδα έχει.Έλεος.Σε μια αλυσίδα μπουρδέλων με κοπέλες σαν την Άννα,σαν την Χριστίνα,σαν την Μάγια την Αουρόρα κλπ,αυτή η κοπέλα δεν έχει,καμία σχέση.Εννοείται ότι δεν ξαναμπαίνω με αυτήν με τίποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.881
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ThE, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2017
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
νασαι καλα φιλε εσκασα στα γελια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1