Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Στριπτιτζάδικα 136832
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αντροπαρεα και εξοδος κατεστησε αναγκαια την καταληξη μας σε ενα στριπ show ...
Αρκετα αργα μετα απο Σαββατιατικο ποτο σκασαμε στο μαγαζι οπου μετα απο ευκολο παρκαρισμα πληρωσαμε 15/ατομο , σχετικα ακριβα θεωρω και πιασαμε εναν ανετο καναπε , ανοιγοντας το μπουκαλακι μας (καθαρο ποτο) και περιμενοντας την επελαση των κοριτσιων. Στο μαγαζι λιγες παρεες και γυρω στα 10-12 κοριτσια αρκετα καυλιαρικα σε εμφανιση. Ονοματα δυστυχως εκτος ενος δε θυμαμαι αλλα απο αυτα που παιξαμε απο το ροστερ επαιζαν ενα μελαχρινο μωρακι απο Ουκρανια, λιγα αγγλικα τρομερο κορμι (κωλαρα Ναι!) με σχετικα κακη διαθεση κριμα που δεν ηταν για πολλα , αλλα 2-3 ξανθα αδιαφορα που εχασαν την ευκαιρια γτ εκαναν βιαστικο περασμα και με πιεστικη διαθεση χωρις social , ενα μελαχρινο ψηλο οχι τοσο ομορφο που περασε σε πριβε με φιλαρακι και κατα τα λεγομενα του του αλλαξε τα φωτα με πιπα, ισπανικο Κατσικογάμης και ... ελαφρο squirting.
Εκει ηταν που ανεβηκαν οι προσδοκιες οποτε προχωρησα σε πριβε με ενα καστανο μωρακι απο Ουκρανια πολυ γλυκο με βυζαρες 4αρια φυσικοτατα και κωλαρακι σφιχτο στο οποιο εκανε τα βασικα δηλαδη handjob και ισπανικο με τελειωμα στις βυζαρες της. Στο κλεισιμο της βραδιας ομως ηρθε το δωρο με την γοητευτικη Λατογια το μαυρο μιλφ του καταστηματος η οποια χωρις πολλα δικαιωματα μου λεει παμε μεσα και κανε οτι θες. Ακολουθησαν 25-30' !!! παθιασμενου σεξ με το μωρο αφου ειχαν προηγηθει ολο το σετ των προκαταρκτικων εκατερωθεν με το οποιο εκλεισε η βραδια με το χαζο χαμογελο. Τιμες 10 απλος χορος, 50 πριβε και 100 πριβε απ'ολα. Συμπερασμα δυνατο ροστερ, σιγουρα ακριβο σπορ γιατι με τα ιδια λεφτα παιρνεις 6-7 πουτανες σε μπουρδελο , 2-3 σε στουντιο η ενα πολυ καλο cg για μια τουλαχιστον ωρα αλλα το στριπ εχει τη δικη του γοητεια.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
310
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Slimreaper, sapiosexual

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2017
τα πριβέ που τιμήσατε ήταν τα απλά ή τα σπέσιαλ φίλε μου;
29 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tο πρωτο απλό αλλά το 2ο σούπερ σπέσιαλ καθώς η κοπέλα ισχυρίστηκε οτι έκανε παραπάνω απο αυτά που της επιτρέπουν...
12 Ιουλίου, 2017
Το κάστανο απο Ουκρανία με τα 4αρια ήταν μια κοπέλια με γυαλιά, και ψιλογαμψη μύτη; γιατί εμένα όλο μη μου ήτανε
26 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι ρε φιλαρακι αυτη μου επρηξε τα αρχιδια να παμε πριβε κι ευτυχως εφαγε ακυρο απ'οτι λες...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4