Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46430
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία στο περίπου, είχα κανονίσει κάτι άλλο που δεν έκατσε και στέλνω μήνυμα στην Αγγελική για την επόμενη το απόγευμα. Το πρωί μιλάμε και κανονίζουμε για συνάντηση στα Νότια.
Με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω ένα υπέροχο προσωπάκι να μου χαμογελάει πλατιά !!! πρώτη εντύπωση άριστη. Μπαίνει μέσα συστηνόμαστε, παραγγέλνουμε νεράκι και μπαίνει για ντουζ.
Η Αγγελική είναι γύρω στα 24-25 (αν κρίνω καλά), χαμογελαστή, πολύ ευχάριστη στο social, γενικά ένα κορίτσι που σε κάνει να νιώθεις ότι χαίρεται που είναι μαζί σου κάθε στιγμή.
Δεν είναι αδύνατη, δεν συνίστατε για skinny lovers, αλλά η αλήθεια είναι ότι κι εγώ είμαι ένας από αυτούς... παρόλα αυτά, μου άρεσε πολύ το σώμα της.
Πρώτα από όλα είναι νεανικό, με υπέροχο δέρμα, καμπύλες στα σωστά σημεία, όμορφο φυσικό στήθος 3αρι (με ρόγα κάγκελο όταν ασχοληθείς), και υπέροχο πίσω σύστημα (που το δίνει με έξτρα 50 ευρώ, αυτή τη φορά δεν πήρα).
Έχει λίγα κιλάκια αλλά δεν τη λες παχιά, τα έχει στα σωστά σημεία, με αδύνατη μεσούλα και καμπύλες πάνω και κάτω.
Στα του αγώνα, φιλάει υπέροχα και βαθιά, όσο θέλεις, δεν τσιγκουνεύτεται τα φιλιά και τις αγκαλιές, η πίπα είναι πολύ υγρή και καλή (με περιποίηση και της γύρω περιοχής), αλλά το ακόμα καλύτερο σε αυτή είναι το cim.
Εκτός του ότι δεν το άφηνε με τίποτα από το στόμα, τη στιγμή που τελείωνα κατάφερε και έκανε την αίσθηση τόσο έντονη, με δύναμη και σωστό ρυθμό πάνω στο εργαλείο, που πραγματικά με έστειλε αδιάβαστο !!!
Στο σεξ, είναι πολύ ευλύγιστη, πράγμα που βοηθάει να παίρνει καλές στάσεις για πλήρη διείσδυση, συμμετέχει πολύ ενεργά και υγραίνεται πανεύκολα αν την περιποιηθείς (πράγμα που έδειξε να της αρέσει πολύ).
Πολύ όμορφες φωνούλες, που φαίνονται απόλυτα φυσικές, την ώρα της πράξης, αλλά και όταν την περιποιείσαι εσύ.
Κινηθήκαμε σε απόλυτα gfe ρυθμούς, αλλά νομίζω ότι αντέχει και σε πιο δυνατές καταστάσεις.
Τα χρήματα της τα έδωσα στο τέλος και με ευχαρίστησε δυο φορές γιαυτό, πραγματικά πολύ γλυκό κορίτσι παιδιά...
Γενικά ήταν μια πολύ καλή συνάντηση και αν σκεφτείς και το κόστος είναι σίγουρα vfm.
(Συγνώμη που άργησα να βάλω την κριτική, ελπίζω να επανόρθωσα...)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Fragkiskos7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
278
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, vagosofarmakotsoutsounos, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2017
Να προσθέσω ότι η βαθμολογία είναι η ανώτερη που μου δίνει το σύστημα τη δυνατότητα να βάλω, το κορίτσι αξίζει πολύ μεγαλύτερη βαθμολογία ειδικά σε πρόσωπο, συμπεριφορά,επικοινωνία, διάθεση και σχέση τιμής απόδοσης (10 με τόνο σε αυτό)
29 Ιουνίου, 2017
Εύγε τυπε ΜΠΡΑΒΟ!!!! Μου έλυσες κ μια απορία τελικά δεν πέρνει νερό μόνο όταν βρίσκεται μαζί μου Χαχαχα. ΚαπέλοΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2