Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 326061
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη μεταμεσονύχτια, με πολλές καυλες, μετα απο στριπαρισμα. Το στουντιο ειναι ανακαινισμένο σε μπαροκ τυπου κλασικη διακόσμηση, καθαρο και ήσυχο. Η υπηρεσία ηταν αυτη η κλασσική που αμα δε περάσεις σταυρώνει λιγο τη μουρη. Μολις ειδε το χρημα ομως εγινε ευγενέστατη.
Στοχος η Μορενα, που οπως λεει και το τραγουδακι, πρεπει να της δωσω την αγαπη μου!
Η κοπέλα εχει ίσως τα ωραιότερα ποδια, σε συνδυασμο με κωλαρακι, που εχω δει ποτε. Δεν ειναι πολυ ψηλη αλλα εχει τέλειες αναλογίες, ομορφο πρόσωπο, μικρο στήθος "λεμονακι", μαυρισμένο δερμα αψεγαδιστο με δυο-τρία τατουαζ, το ενα πανω απο τη κωλοχαραδρα,το αλλο στον αστραγαλο, αυτα που θυμάμαι.
Πηρα προγραμμα των 70 ευρω με 69 αλλα προς έκπληξη μου, στο δωματιο απήλαυσα και αλλες "υπηρεσίες" που αλλες χρεωνουν εξτρα οπως "σεξ σοου"(οχι τιποτα ιδιαιτερο αλλα καλο διεγερτικά θεαμα για τα ματακια μου) και μασαζακι μικρης διάρκειας στη πλατη.
Στο δωματιο η Μορενα ειναι σωστη επαγγελματίας, σε κανει να περασεις καλα, αλλα δε ξεφευγει σε ψευτικες αγαπουλικοσυμπεριφορες, και γα αυτο μαλλον δε καταφερα να παρω φιλια που τοσο ηθελα...
Συνεννοείσαι μαζι τηςευκολα γιατι μιλαει καλα ελληνικά και στήνεται πολυ καλα σε ολες τις στασεις. Εκτος απο την ανεση και την χαλαρωση που μου προσεφερε με καλο social time, εχω να θυμαμαι το απιστευτο 69 στο μουνακι της το πεντακαθαρο. Γενικα ειναι παρα πολυ καθαρη κοπελα και προσεγμενα μαλλι, νυχια κτλ
Τιμαει τα χρηματα που παιρνει και προτείνεται και λογω επαγγελματισμού και λογω, κυρίως, εμφάνισης. Δε προτείνεται σε οσους θελουν προσποιητους ερωτες στα πληρωμενα κοριτσια, ασχετα με τον τιτλο που εβαλα για αυτο ακριβως το λογο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Μορένα
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Dirty69, Studio Αριστοτέλους 6 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού