Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 20 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 111724
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή πρωί . Το ελαιοτριβείο βρίσκεται στην Πλ.Κύπρου δίπλα από την R.I.P παλιά Αίγλη . Ανέβηκα στον 1ο όροφο όπου με υποδέχτηκε μια ξανθιά νταρντάνα μίλφ με 3άρια βυζιά , φορούσε φούξια φόρεμα και το όνομα της Άννα. Με πέρασε στο σωμάτιο για να δω τις κοπέλες.
Το δωμάτιο μικρό μεν αλλά δεν του έλειπε κάτι ...καμπίνα με ντουζιέρα , έξτρα καναπέ κλπ. . Πρώτη για να την δω ήρθε η Ναταλί , ξανθιά κοντή μίλφ με κοντό αγορίστικο μαλλί ,κανονικό σώμα λίγο κοιλίτσα και 1,5άρι βυζί. Όταν έφευγα η Άννα μου είπε ότι η Ναταλί ήταν έκτακτα μόνο για σήμερα και ότι από Δευτέρα θα έχει άλλες δύο κοπέλες , πιθανότατα αυτές που σε σαιτ που διαφημίζεται το μαγαζί τις έγραφε σήμερα στο πρόγραμμα... Δεύτερη κοπέλα η Λάουρα , μελαχρινή με μακρύ μαλλί , κοντούλα χοντρούλα με 3.5-4άρια βυζιά , πίρσινγκ στον αφαλό και στα χείλη.
Ήρθε πάλι στο δωμάτιο η σερίφησσα και μου είπε ότι υπάρχουν δύο προγράμματα , μισή ώρα μασάζ και ότι ακολουθεί στα 50 ευρώ και μία ώρα μασάζ και ότι ακολουθεί στα 70 ευρώ . Της είπε ότι θα δοκιμάσω την Λάουρα , αρχικά επέμενε λίγο ώστε να επιλέξω και τις δύο κοπέλες μαζί λέγοντας ότι είναι πολύ ωραίο να σε περιποιούνται 4 χέρια , της ξεκαθάρισα ότι θα περάσω με την πιτσιρίκα , οκ είπε και ζήτησε να την προπληρώσω κάτι που έκανα . Με ρώτησε αν θα κάνω ντούζ , της είπα ναι , είπε κάνε το ντουζάκι σου να κάνει ένα και η Λάουρα που μόλις ήρθε και μόλις είναι έτοιμη θα έρθει .
Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , πράγματι δεν άργησε να έρθει και με πέτυχε να σκουπίζομαι. Άρχισε να με ρωτάει πως με λένε ηλικία τι δουλεία κάνω αλλά και από που τους βρήκα. Η Λάουρα είπε ότι είναι 20 χρονών Βουλγάρα αλλά μεγαλωμένη στην Ελλάδα , σε ερώτηση μου αν έχει δουλέψει αλλού είπε πρώτη φορά σε τέτοιου είδους δουλειά και ότι πριν ήταν κομμώτρια.
Ξάπλωσα μπρούμυτα στο μασαζοκρέβατο , η πιτσιρίκα με ρώτησε αν θέλω λάδι η κρέμα , της απάντησα ότι θέλω λάδι , πλησίασε στο τραπεζάκι και με ξαναρώτησε αν σίγουρα δεν θέλω κρέμα , κοίταξα στο τραπεζάκι και είδα ότι δεν είχε λάδι και της απάντησα οκ καλή και η κρέμα . Άπλωσε κρέμα στα πόδια μου και στην συνέχεια τα έτριψε , το ίδιο έκανε στην συνέχεια στην μέση στην πλάτη και στους ώμους , εννοείται ότι από μασάζ δεν είχε ιδέα ... είχαν δεν είχαν περάσει 8 λεπτά (από την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο και όχι από την ώρα που άρχισε μασάζ...)και μου είπε αν θέλω να γυρίσω , οκ της είπα για να δω που το πάει ... άπλωσε κρέμα στα πόδια μου και άρχισε πάλι γρήγορα γρήγορα να με τρίβει...ενώ τώρα χάιδευε φευγαλέα τόσο τα αρχίδια μου όσο και τον πούτσο μου , σχεδόν στο 5 λέπτο την βλέπω και πάει σκουπίζει τα χέρια της με οινόπνευμα και ανοίγει το προφυλακτικό , της είπα ότι προτιμώ να με γλύψει χωρίς αλλά είπε ότι δεν κάνει ελεύθερο , οκ της είπα.
Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα αρκετά μέτρια και με πάρα πολύ χέρι , την πήρα το χέρι γιατί προσπαθούσε να με τελειώσει , ανασηκώθηκα ασχολήθηκα λίγο με τις βυζάρες της , πήγα να την φιλήσω τράβηξε το κεφάλι της , πήγα να τρίψω το μουνάκι της και στην συνέχεια να την γλύψω αλλά είπε ότι δεν μπορεί γαργαλιέται...Με τα πολλά της είπα να πάμε στον καναπέ , την έβαλα ανάσκελα ,μπήκα στο μουνάκι της άρχισα να την γαμάω και την έβλεπα κάπως , την ρώτησα αν είναι καλά αν πονάει και είπε ότι απλά δεν την βολεύει στον καναπέ να πάμε στο μασαζοκρέβατο .Ανέβηκε ανάσκελα στο μασαζοκρέβατο και άνοιξε τα πόδια της , μπήκα πάλι μέσα της και άρχισα να την γαμάω , κατέβαζε την λεκάνη της προς τα κάτω και δεν μπορούσα να την γαμίσω καλά βγήκα απο μέσα της και της είπα να χύσω στα βυζιά της , με κοιτούσε λές και της είπα ότι θα την σκοτώσω , με τα πολλά παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στα βυζιά της .
Της έδωσα αρχικά χαρτί να σκουπίσει τα πολλά , στην συνέχεια με ρώτησε αν μπορεί να μπεί πρώτη για μπάνιο ,κανένα πρόβλημα της είπα , όταν τελείωσε μπήκα και εγώ με την σειρά μου , όταν βγήκα την είδα ότι είχε ντυθεί και ετοίμαζε το μασαζοκρέβατο.... Την κοίταξα απορημένος (όταν βγήκα απο το μπάνιο είχαν περάσει 28 λεπτά απ όταν μπήκα εγώ στο δωμάτιο και 23 απ όταν ήρθε αυτή....) , έχεις ξενερώσει μου λέει εεε? Εσύ τι νομίζεις της απαντάω , της λέω ότι έχουμε τουλάχιστόν μισή ώρα ακόμα , εκεί κόλλησε , εεε και την να κάνουμε , έλα ξάπλωσε στο μασαζοκρέβατο μου λεέι αλλά βάλε και την πετσέτα σου πάνω... Τώρα όντως ξενερωμένος και ενώ έκανε κίνηση να βγάλει την μπλούζα της , της είπα ξέρεις κάτι άστο θα πάω για καφέ με φίλους να το ευχαριστηθώ...κατέβασε λίγο το κεφάλι με χαιρέτησε χαμηλόφωνα και έφυγε. Καθώς ντυνόμουν ήρθε η σερίφησσα μέσα στο δωμάτιο και με ρώτησε πως πέρασα , της απάντησα ότι θέλει παρα μα πάρα πολύ δουλεία και ότι ούτε τηρήθηκε ο χρόνος , για το χρόνο το έκανε γαργάρα και συνέχισε ότι έχουμε πιο μεγάλες κυρίες για να περάσεις καλά ...αύριο θα έρθουν δυο.
Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 30 λεπτά στον χρόνο μέσα και τα μπάνια πριν και μετά και ας είχα προπληρώσει για ωρα , νασαζ της πλάκας , προκαταρκτικά της πλάκας , συμμετοχή μηδενική σεξ της πλάκας και απολύτως αποστειρωμένο ... πάμε για άλλα , στο μαγαζί δεν υπάρχει περίπτωση να πάω πάλι εκτός αν μάθω ότι πήρε μεταγραφή κάποια κοπέλα που ξέρω και είναι δοκιμασμένη περίπτωση .
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2017
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, dmtrsxxx και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2017
Ωραία κριτική. Μας σώνεις από πεταμένα 70αρια
27 Ιουνίου, 2017
Κατ'αρχας πρεπει να σε ευχαριστησουμε θερμα,που φυτιλιασες 70 ευρω,για το τίποτα!!!Εσωσες πολυ κοσμο,φίλε...εγω καταλαβα οτι η δουλεια ειναι μουφα,μολις η σεριφισσα ζητησε τα λεφτα μπροστα.Οποιος μπροστα πληρωνει,κακογαμεί που λεει και ενας φιλος.Ασε τις κομμώτριες να κουρευονται λοιπόν...και παμε γι' αλλα.Καλές τσαρκες τυπε Καπέλο
27 Ιουνίου, 2017
Μια απ τα ιδια και γω. Αν και την ψιλιαστικα για ξεπετα αλλα λογω βυζιων περασα. Κατα τ αλλα οπως ακριβως τα περιγραφει ο φιλος.
28 Ιουνίου, 2017
Απορω πώς εσυ..τοσο εμπειρος παιχτης.. την πατησες ετσι...???!!Χμμμ;
Βασικος κανονας σε νεα μαγαζια κ νεες κοπελες.. τις δοκιμαμαζουμε στο μικρο προγραμμα...
28 Ιουνίου, 2017
Πολύ καλή κριτική και αναλυτική.

Είναι σημαντικό να σώζεις 70 στις μέρες μας.

Καλή συνέχεια
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5