Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 21 10
Στριπτιτζάδικα 56081
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα βρεθεί Γκάζι που λέτε το περασμένο Σάββατο με κάτι παλιά φιλαράκια από το στρατό και έξω από το μετρό ήταν μια κοπέλα που μοίραζε προσκλήσεις. Έβαλα τους υπόλοιπους να μου υποσχεθούν ότι αργότερα θα περνούσαμε μια βόλτα κι από'κει, μιας και ήταν κοντά, παρ'όλο που αυτοί δεν πολυσυχνάζουν γενικά σε τέτοια μαγαζιά. Έτσι λοιπόν βρεθήκαμε κατά τις 4+ εκεί. Ο χώρος μου φάνηκε συμπαθητικός, αν και αρκετά μικρότερος από άλλα μαγαζιά τέτοιου είδους (όχι ότι έχει και καμιά σημασία αυτό). Οι σερβιτόροι ήταν φιλικοί και εξυπηρετικοί, οι κοπέλες γενικά από καλές μέχρι σούπερ-ουάου(αν και δεν κατάφερα να συγκρατήσω ονόματα Γλώσσα ). Έκανα συνολικά κάποιους χορούς και μπορώ να πω ότι τους ευχαριστήθηκα και άπο άποψη διάρκειας και από άποψη ποιότητας. Τα shows γενικά πολύ ωραία. Άμα δε μου είχαν ξεζουμιστεί τα πιο πολλά λεφτά πιο πριν στα κλαμπάκια παραπάνω, θα καθόμουν κι άλλο. Θα ξαναπάω πάντως το μόνο σίγουρο! Πριβέ δεν έκανα, επειδή δε μου επετράπη λόγω χρημάτων, αλλά άμα τα συγκρίνω με τους χορούς, θα βάλω ένα εφτά.
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
23
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, sapiosexual, numpas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2017
Πηγα εχθες βραδυ (τυχαια το ειδα) και ειναι φανταστικο!!!!!! Ωραιο μικρο μαγαζάκι με πολυ ωραια κοριτσια και καταπληκτικη εξυπηρετηση απο το προσωπικο!!!!! Θα γινει πλεον το στεκι μου.....Κουλ
28 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Same here! Από τότε που έγραψα αυτή τη κριτική έχω πάει πάμπολλες φορές. Το προσωπικό φοβερό και με έχουν μάθει με το μικρό μου όνομα! ΚουλΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2