Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 436825
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρώτη κρητική αλλά αρκετή εμπειρία στον αγοραίο έρωτα. Δεν τρέφω αυταπάτες για το τι προσφέρεται, αλλά εχουν υπάρξει φορές που εχω εκπλαγεί θετικά και άλλες που έχω εκπλαγεί αρνητικά.

Η κοπέλα.
Γλυκιά, αρκετά φρέσκια στην εμφάνιση,χυμωδης,με σχετικα μικρό οχι ιδιαιτερα στητο στηθος και με πολυ ωραιο κωλαρακι. Δεν έχει μεγάλη σχέση με τις φωτογραφίες παντως. Έχει πέσει επεξεργασία.Ευτυχως δεν είναι θολή στο πρόσωπο από κοντα Γλώσσα. Η συμπεριφορά της...αψογη. Κουβεντούλα αρκετή και σε άψογα Ελληνικά πριν και μετά το σεξ.

Προκαταρκτικά.
Μου τον χάιδεψε χωρίς προφυλακτικό....και μετά προφυλακτικό και βαρετή πίπα...αυτα...
Μου επέτρεψε να της χαϊδέψω το μουνάκι, δεν επέτρεψε δάχτυλο η φιλιά στο στόμα.

Στο σεξ.
Δεν αντέδρασε αρνητικά σε τίποτα από ότι έκανα. Δεν έκανα βέβαια και τίποτα ιδιαίτερο.Δυο στάσεις, σκαμπιλακια στην κωλαρα της, σφυροκόπημα μετρίου Ρυθμού και έντασης.

Αξίζει το πενηντάρικο;
Η όλη εμπειρία θα μπορούσε να αξίζει 20 το πολύ ευρώ κατά την άποψή μου.φυλης έχω κάνει πολύ καλύτερα σκηνικά. Δεν ζητάω πολλά σαν πελάτης,αλλά περίμενα περισσότερα για το πενηντάρικο. Από εκεί και πέρα όμως,μου έμεινε γλυκιά η ανάμνηση της Κέλλυς στο μυαλό μου. την Ευχαριστώ λοιπόν γλύκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 obi1

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού