Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περαστικος απο την Ρεμουνδου μιας και ειχα παρει την Σασα και εμεινα ευχαριστημενος ειπα να ξαναμπω να δω τι παιζει και μπηκα η τσατσα μου εδειξε δυο κοπελες την Βικτορια και την αλια (παλιες γνωριμες απο την Φυλης 109β σαν Σκαρλετ και Ντανιελα) ξανθες και οι δυο με πολυ ωραιο αδυνατο σωμα, ανακοινωθηκε απο την τσατσα ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα και φουλ προγγραμμα πλυν κολου και παρτουζα με 30€. Ωραια λεω και δινω τα 30 και μπαινω στο δωματιο
Στον αγωνα τωρα, ερχονται μεσα και οι δυο γδυνονται και πεσαν πανω μου και δεν προλαβα να παρω ανασα η μια με πιπωνε ακαπελα ενω η αλλη με γλωσσοφυλαγε και με εδινε τα βυζια της να γλυψω και αναποδα, σε μια φαση πεφτουν και οι δυο στον πουτσο μου και τον γλυφουν ταυτοχρονα στον κορμο και το κεφαλι και αισθανομαι βλεποντας το οτι παιζω σε τσοντα , μετα καποτα και καβαλαει η Βικτορια και η Αλια να με φυλαει και μετα η σειρα της Αλιας να καβαλισει και η Βικτορια να με φυλαει και να με γλυφει στο στηθος
Το τελος ηρθε το τελος με το να με πιπωνουν και οι δυο και αδιασα στο στωμα της Αλιας που τα πηρε μεχρι σταγονας τα εφτησε στον νεροχυτη . Η τσατσα δεν με ενωχλησε καθολου και ετσι το καταφχαριστηθηκα και θα ξαναπαω για να χυσω μεσα στο στομα της Βικτοριας
Την παρτουζα αυτην την συστηνω ανεπιφυλακτα σε ολους ή ας παρουν μια απο τις δυο κοπελες αν και οι δυο ειναι φωτια και λαυρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Άλια
ANDREIOS
Μέγας
Εγγραφή:
22 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.650
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Trevor Philips, howbawdat, sapiosexual και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2017
Πολύ ωραία φάση για 30 ευρώ φίλε γιατί πολλές το κάνουν αγγαρεία.Καπέλο
29 Ιουνίου, 2017
Πω ρε μαγκα , ξετρυπωσες διπυρηνο τσιμπουκι ;;; πςςς ωραιος ψηθηκα ηδη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2