Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 143 10
Sex Studio 283583
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Τόρυ προσπαθούσα πολύ καιρό να την πετύχω αλλά δεν τα κατάφερνα, μια δεν βόλευαν οι ώρες μια δεν μπορούσα εγώ, τελικά τα κατάφερα και την πετυχαίνω απογευματινή βάρδια και μάλιστα πρώτος πελάτης. Ημερομηνία κατά προσέγγιση. Με το που μπαίνω στο ίδρυμα η κυρία της υποδοχής με ενημέρωσε για την Τόρυ και σχεδόν αμέσως μου την παρουσιάσε topless. Αν και δηλωμένος milfακιας δεν μπορώ να πω ότι με κέρδισε με την εξωτερική της εμφάνιση. Ok δεν τη λες και άσχημη αλλά θα την χαρακτήριζα μάλλον μέτριας εμφάνισης. Τέλος πάντων επειδή πολλές φορές τέτοιου είδους κοπέλες αποδεικνύονται πύραυλοι από θέμα υπηρεσίες και έχοντας ακούσει πολύ καλά λόγια, προχώρησα με απλό πρόγραμμα στο δωμάτιο με το ντουζ. Δυστυχώς για το στούντιο τα έχω ξαναπεί σε παλιότερη κριτική, το δωμάτιο είναι πολύ μικρό, οι παντόφλες είναι πολλαπλών χρήσεων και η πετσέτα πολύ μικρή. Είναι κρίμα να μην δείχνουν διάθεση να αναβαθμίσουν λίγο το χώρο. Μπαίνω λοιπόν στο δωμάτιο ετοιμάζομαι γρήγορα και σε λίγο εμφανίζεται η λεγάμενη με ένα πολύ ζεστό χαμόγελο και γενικά με θετική διάθεση. Η κοπέλα οπως έχουν πει και άλλοι συναγωνιστές είναι πολύ έμπειρη, ξεκίνησε με απλά χαδάκια και σιγά σιγά κατέβηκε στα χαμηλά και ξεκίνησε να ασχολείται με τα μπαλάκια μου. Αμέσως μετά μου παιρνάει το λάστιχο και ξεκινάει μια πάρα πολύ καλή πίπα. Μάγκες μιλάμε η τύπισσα είναι μάστορας έγλυφε, ρούφαγε πότε αργά πότε γρήγορα, έβαζε και τα δύο @ρχιδια μου μέσα στο στόμα της και ταυτόχρονα με δική της παρότρυνση γινόντουσαν φουλ δακτυλοσκοπήσεις, σίγουρα εάν δεν την σταμάταγα θα με τελείωνε σε χρόνο dt. Έτσι λοιπόν περάσαμε στο κυρίως πιάτο με ιεραποστολικό και έντονο σφυροκόπημα. Το θέμα εδώ είναι ότι η κοπέλα φωνάζει αρκετά υπερβολικά κατ' εμέ και αυτό είναι κάτι που με ξενερώνει σε τέτοιου είδους συνεδρίες. Μετά από λίγο τη γυρίζω στα 4 όπου συνεχίζω έντονο σφυροκόπημα χωρίς μα και μου από την Τόρυ αλλά δυστυχώς είχα αρχίσει να το χάνω. Η κοπέλα το κατάλαβε και μου πρότεινε να συνεχίσει με στοματικό μπας και επανέλθω. Τον πήρε λοιπόν στο στόμα, με έφτιαξε γρήγορα και προς έκπληξη μου λίγο πριν το τέλος μου πρότεινε να τελειώσω στα βυζιά της. Άλλο που δεν ήθελα και εγώ, βγάζω το προφυλακτικό παίρνω θέση και ξεκινάω ενώ ταυτόχρονα η Τόρυ μου έγλυφε τα μπαλάκια. Όπως καταλαβαίνετε δεν άντεξα και πολύ και σε λίγα δευτερόλεπτα άδειασα πάνω στα βυζιά της με την κοπέλα να απλώνει το σπέρμα μου παντού στο στήθος της λες και ήταν κρέμα νυκτός Ναι!Ναι!. Με το που τελείωσα η Τόρυ έκατσε λίγο ακόμη κουβεντιάσαμε για κάνα πεντάλεπτο και μετά με αποχαιρέτησε με ένα γλωσσόφυλο. Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο χαλαρά 20λεπτο. Overall, η κοπέλα τιμάει και με το παραπάνω τα λεφτά που παίρνει, λόγω εμπειρίας μπορεί και κατευθύνει το παιχνίδι εάν χρειαστεί και δε δείχνει διάθεση να κλέψει χρόνο και υπηρεσίες. Το μοναδικό μείον στις υπηρεσίες της θα έλεγα ότι είναι οι υπερβολικές φωνές της. Πιθανώς κάποιους να τους φτιάχνουν, αλλά νομίζω ότι καλό θα είναι να τις περιορίσει λίγο έως και αρκετά. Δεν ξέρω εάν θα επανέλθω γιατί γενικότερα προτιμώ να δοκιμάζω καινούργια πράγματα. Στην βαθμολογία εάν μου επέτρεπε το σύστημα θα έβαζα στις υπηρεσίες της κοπέλας και στη σχέση απόδοσης/τιμής 9.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τόρι
Υπηρεσίες
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
424
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eisenfaust, Gianpaolo, Qweeerty και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού